Wpis z mikrobloga

Mirki ze #szczecin , nie byłam tam u was z 15 lat, jutro zawitam, chcę dojechać z dworca PKP na Chopina, do akademików, ale z tego co szukałam, musiałabym się przesiadać, a nie za bardzo mam ochotę błąkać się z mapą i bagażami. Polecicie jakieś taksi niedrogie i sprawdzone, na co uważać, czego unikać? Dzięki z góry.
  • 14
@drakan8: Właśnie szukałam połączeń, tego na jak dojadę mi nie pokazało z tego co pamiętam. Ale też interesująca opcja. Zastanawiałam się jeszcze nad tym, żeby podjechać trójką na na wszystkich świętych i stamtąd przejść jedną ulicę, wydaje się też być blisko, ale ten B to chyba jak na razie najlepsza opcja jak widzę.
A jeszcze widzę, że w godzinach które mnie interesują B jeździ na dworzec Niebuszewo, a nie na Arkońskie,
@Wredna_pomarancza: Jak kolega wyżej pisze, 87 jedzie chwilę dłużej, niż tramwaj, ale podwozi na Krasińskiego. Stamtąd masz już bliziutko do akademików, mi wychodzi często szybciej wysiąść na Krasińskiego, niż na Chopina, by dotrzeć do akademika (na obu przystankach zatrzymuje się również B, 87 nie zatrzymuje się na Chopina). Ewentualnie tramwaj 3 spod dworca na Wszystkich Świętych i tam masz ze 200m na piechotę więcej.
@Hardporecorn: Dzięki, przynajmniej już co nieco wiem, ten tramwaj 3 nawet sama znalazłam, zrobiłam sobie nawet wirtualną wycieczkę po mapach, więc mam nadzieję, że poznam wszystko. :D Lipa trochę, bo jak dojadę pokierowało mnie na dwa autobusy, a to już gorsza logistycznie opcja. :P
@Wredna_pomarancza: mojego wariantu jeszcze nie było, myślę że najlepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z 87 na Niemcewicza możesz przesiąść się w 51/78/B, i wysiadasz na Krasińskiego czy Chopina, jak Ci wygodniej. Przesiadkę masz na tym samym przystanku i nigdzie łazić nie trzeba, czekać też długo nie powinnaś bo kumulują się 3 opcje więc w miarę wygodnie myślę ;) a za taksę z dworca powinno wyjść około 2