Wpis z mikrobloga

Jakiś mireczek albo mirabelka z #agh a konkretnie #metalurgia wypowie się o perspektywach po ukończeniu tego kierunku? Pogooglowałem trochę i zdania są podzielone a jestem pewny że z moim wynikiem (652 pkt) na informatykę stosowaną się nie dostanę. Następna w kolejności jest właśnie metalurgia.
  • 7
@meszcz: nie patrz na punkty. Tylko na to co cię interesuje. To jest 5 lat chłopie. Lepiej się nie dostać iść na gorszy wydział czy uczelnie i robić to co się lubi niż na wydziale z większą liczbą pkt to co Cię nie kręci.
@meszcz: Popieram @xaoc szczególnie że metalurgia nie jest kierunkiem dla osób których to nie kręci (podobnie jak z matematyką) czego efekty są opłakane - przynajmniej patrząc na poziom osób obecnie kończących mgr inz. (efekt programu "kierunki zamawiane")
@xaoc: @kedzior_: nie do końca mnie zrozumieliście :) To nie jest tak, że wziąłem metalurgię tylko po to, żeby mieć zabezpieczenie jakbym się nie dostał na informatykę, bo interesują mnie oba kierunki i na którykolwiek z nich pójdę myślę, że będę zadowolony. Po prostu ciekawi mnie jak jest z pracą potem, bo głosy są różne