Wpis z mikrobloga

@rdza: To nie ma być prezent, właściwie to był jego pomysł a ja tylko podłapuję bo też jestem zdania że powinien się ruszać. I wg mnie lepiej jest wydać trochę pieniędzy na to a nie dostać za 10 lat zawału :P
@JestemMisiem: Ja mam orbitreka, takiego z tych lepszych tanszych (1400). Wymienialem juz w nim oske mimo ze cwiczyly na nim 2 osoby (70kg i 55 kg). Czesto luzuja sie sruby i ogolnie spasowanie srednie ( ͡° ͜ʖ ͡°) A teraz zepsul sie komputer sterujacy i musze go naprawic.
Na domowe warunki powiedzmy ze da rade, jak nie macie nadwagi. Jednak teraz wolalbym kupic takiego jak na silkach
@JestemMisiem: Sam orbitek gówno da, zauważycie to po miesiącu i będzie stał w miejscu. Ludzie miesiącami próbują dostosować dietę i program a Ty myślisz że od poskakania 30 minut dziennie facet Ci schudnie i będzie miał kondycję xD
Kardio- proszę bardzo ale jak połączysz to z treningiem całego ciała i hantlami co 2-3 dni to będziesz miała ciacho 10/10.
@ChomiczaKrolowa: Prosiłam żeby nie komentować samego treningu. On się nie rusza w ogóle, więc nie, nie zacznie nagle ćwiczyć hantlami bo mu się nie będzie chciało i mam w dupie rezultaty. Sam ruch daje dużo ciału, nie zależy mi żeby schudł, no proszę cię;/