Wpis z mikrobloga

@m4rk przy przeniesieniu numeru do Play na abo formuła duet bez telefonu na 12mcy, na jaki okres rabatowany jest abonament? Nie mogę się dogrzebać informacji, a reklamują że do 6mcy za darmo. I czy przeniesienie numeru do Play automatycznie zamyka nr u starego operatora czy np przez 2 lub 3 miesiące można uzywac tymczasowego nr w Play starego w T-Mobile (równolegle).
@dwa_koty_kastrowane nie zajmuje sie klientami indywidualnymi, ale nie masz co liczyc na 6 miesiecy rabatu przy dwunastomiesiecznej umowie. Co do przenesienia numeru - formalnie faktury w play placisz od momentu, kiedy Twoj numer fizycznie zostanie przeniesiony. Do tego czasu nie polecam korzystania z numeru tymczasowego. Jest na nim taryfa tymczasowa, czyli stan darmowy w play i chyba 100MB Internetu. Polaczenia na stacjonarki i do innych sieci komorkowych i smsy/mmsy sa platne. Mozesz
@m4rk No domyślam się że 6 miesięcy nie dostanę (to pewnie przy umowie 24 jak nie 36mcy), natomiast z tą taryfa tymczasowa mnie zaskoczyłes że nie będzie to od razu docelowa. No a jeśli dostanę 3 miesiące za darmo i poprosze o włączenie docelowej zamiast tymczasowej to nie wlicza mi tych 3 darmowych miechow w to?
@m4rk: @dwa_koty_kastrowane: na obecnej taryfie tymczasowej (taryfa tymczasowa II) masz wszystko bez limitu w Polsce, zarówno w ofercie indywidualnej jak i firmowej (jakiś słaby doradca z tego m4rk skoro tego nie wie ;P). W ofercie duet nie ma rabatu na abo 100%. Do czasu przeniesienia pierwszego numeru nie płacisz nic, do momentu przeniesienia drugiego numeru płacisz tylko za jeden - okres ten niby rabatowania trwa maksymalnie 6 miesięcy. Po okresie
@nipanimaju ok, super! Sprawa dotyczy moich teściów w Polsce (ja siedzę w UK stąd tyle pytan tutaj, on sami nie ogarną). Kupili sobie smartfony i chcą przenieść numery do Play z T-Mobile . Będzie to problem jeśli zrobią to teraz jeśli w T-Mobile umowa kończy im się w listopadzie? Czy będzie to dużo za wczesnie?