Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki dręczy mnie pewna sprawa. Otoz znam osobe (kobiete), ktora to na swoim wieczorze panienskim namietnie calowala sie z tancerzem, a jej siostry bily jej brawo. Maz tej panny dowiedzial sie o tym 6 lat po slubie. Ona twierdzi, ze to nie zdrada bo nie byli malzenstwem, byla pijana, byla to dobra zabawa no i koles i tak byl brzydki. On natomiast twierdzi inaczej, ze to byla zdrada bo kobieta nie byla lojalna w zwiazku, ktory trwal juz 6 lat przed slubem. Jakie jest Wasze zdanie?
#gorzkiezale #zwiazki #logikarozowychpaskow #relacjedamskomeskie #zdrada

Czy namietne calowanie sie z tancerzem na swoim wieczorze panienskim to jest zdrada?

  • Tak 77.1% (1775)
  • Nie 9.2% (212)
  • Co to jest "calowanie sie"? 13.7% (315)

Oddanych głosów: 2302

  • 49
  • Odpowiedz
@qualin: Gardzę ludźmi którzy usprawiedliwiają takie zachowania alkoholem albo 'żartami'.
Jak ktoś nie umie nad sobą panować po alkoholu to nie jest wart nawet krzty szacunku.
  • Odpowiedz
@qualin: To już kwestia układów w związku. Sama tyle widziałam, że pocałunek pewnie nie zrobiłby na mnie większego wrażenia.

Inna rzecz, że nie ogarniam po co na wieczory panieńskie/kawalerskie zaprasza się tancerzy/striptizerki. Co za durny zwyczaj, po co to komu tuż przed ślubem? Straszna wiocha.
  • Odpowiedz
@qualin: Z jej perspektywy to nie jest zdrada, bo najwidoczniej jest sobą płytką emocjonalnie i wydaje jej się, że skoro nic nie czuła i robiła to tylko for fun, to już wystarczy by uznać, że nic się nie stało. No bo zakochać się raczej nie zakochała w tym tancerzu ani jakichś szczególnych emocji w niej nie budził, żeby przez lata to pamiętała. Myślę, że za zdradę faktycznie nie ma co
  • Odpowiedz
@qualin rozwiodła bym się na miejscu tego gościa nie z powodu tych pocałunków 6 lat temu tylko z tego, ze tak idiotycznie się tłumaczy. Co świadczy o jej "elastycznym kręgosłupie moralnym" BTW.
  • Odpowiedz
@qualin: Szczerze mówiąc jeśli to było 6 lat temu to bym pewnie to olał, ale trochę bym się fochał żeby dojść do etapu przeprosin i namówił na jakieś brzydkie rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nova24: Sprawa rozwodowa jest w toku od jakiegos czasu, ale nie ze wzgledu na ta zdrade tylko caloksztalt podejscia kobiety do malzenstwa. Motyw wieczoru panienskiego wyplynal w trakcie i nie byl przyczyna do podjecia takich dzialan.
  • Odpowiedz