Wpis z mikrobloga

@CommanderStrax: Pamiętaj- praca przedstawiciela handlowego to tylko praca w b2b. Jeśli ktoś ci będzie kazał coś sprzedawać cywilom to będziesz akwizytorem (przy czy ja tego zawodu nie deprecjonuje jak większość ludzi).
Praca przedstawiciela handlowego z zaangażowaniem robiona to jedna z najlepszych prac na świecie bez górnego sufitu zarobku, to praca która z chłopca zrobi mężczyznę- kiedyś zdobywało się pozycje wroga dzisiaj mężczyzna zdobywa nowe umowy i zamówienia, to praca która wyrobi
@dGustator: nie nadaje to się dziecku Alfons na imię.
Nikt nie rodzi się ani informatykiem ani piłkarzem ani przedstawicielem handlowym, a każdy człowiek w wyniku treningu i zbierania doświadczenia może się nim stać. Sam wyszkoliłem już kilku przedstawicieli handlowych i żaden nie miał na czole wypisane- urodzony handlowiec( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ImInLoveWithTheCoco: a ja znam takich których przedstawicielstwo handlowe zgniotło i doprowadziło na skraj załamania :) Do tego potrzeba zestawu pewnych umiejętności, a nie wszystkie da się wykształcić.

Z flegmatyka nie zrobi się sprintera, z domatora nie zrobi się podróżnika, z introwertyka nie zrobi się ducha towarzystwa - szczególnie na siłę.