Wpis z mikrobloga

Wszystkie zmiany i objazdy komunikacji miejskiej w związku z odbywającym się w #warszawa #szczytnato zostały uwzględnione w @jakdojade (zarówno na stronie jak i w aplikacjach mobilnych). Pasażerowie mogą w tych dniach przesiąść się na komunikację miejską bez obaw, że zostaną wywiezieni w przysłowiowe „pole”.
Tym, którzy nie orientują się w nazwach ulic i przystanków w stolicy, polecamy szczególnie funkcję planowania podróży a wytrawnym znawcom linii komunikacyjnych – zakładkę rozkład i przystanki spoza głównej trasy. Ufamy, że z najpopularniejszą aplikacją do planowania podróży komunikacją publiczną @jakdojade , zmiany na drodze nie zburzą planów na słoneczny weekend.
  • 27
@jakdojade: Wyszukuję sobie teraz trasę Plac Zawiszy - Rondo Waszyngtona, aplikacja poleca mi wyjście z tramwaju na Rondzie Waszyngtona chociaż komunikacja przejeżdża przez nie bez zatrzymania. Po prostu pobraliście sobie dane rozkładowe na dziś z ZTM, ale od tego daleko do gwarancji, że ludzie nie zostaną wywiezieni w pole.

wytrawnym znawcom linii komunikacyjnych

Wasza strona i aplikacja nie ma intuicyjnych narzędzi dla tych "wytrawnych znawców" którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej
@marc1027: Dzięki, uwagi przekazane do Administratora. Faktycznie, publikujemy rozkłady objazdowe od ZTM, ale sami też wprowadzamy poprawki. Nie mamy niestety oddziałów we wszystkich miastach (a właściwie mamy tylko centralę w Poznaniu), by orientować się w 100%, dlatego każda uwaga jest mega cenna.

Tak jak pisaliśmy, są dwie drogi korzystania: planer i rozkłady, z tym, że szybciej informacje znajdują się w planerze niż w tabliczkach rozkładowych, bo większość (wg statystyki) użytkowników korzysta
Wszystkie zmiany i objazdy komunikacji miejskiej w związku z odbywającym się w #warszawa #szczytnato zostały uwzględnione w @jakdojade


@jakdojade: nieprawda. chcę się teraz ruszyć z waszyngtona a strona poleca mi skorzystanie z tramwaju(ich ruch został wstrzymany ponad 20 min temu) lub autobusu, który również tędy nie kursuje ze względu na objazd

edit: podpowiada również spacer zamkniętym mostem
@jakdojade: ogólnie była to dwójka w Szczecinie, screena niestety zapomniałam zrobić ._. Była oznaczona jako ta wieczorna, która jeździ na zajezdnię Pogodno, ale okazało się, że to nie ta (mimo iż godzina perfekcyjnie się zgadzała) i gdzieś za bramą portową w okolicach Galaxy wysiadałam :D W sumie to może kwestia dni morza (nie wiem, czy nie było wtedy więcej tramwajów, czy coś), więc rozumiem, że mogliście nie mieć tego w bazie
@jakdojade: kilka spraw :
1. Dlaczego mogę ustawić przypomnienie tylko 20 minut przed? Dajcie jakiś dłuższy czas chociaż.
2. Nieraz szedłem na pociąg w sobotę - appke mówiła, że jest pociąg, a tak naprawdę jeździł tylko od poniedziałku do piątku włacznie.

Mowie o Katowicach i kolejach Śląskich. Połączenie z Mikolowa do Katowic.