Wpis z mikrobloga

Znowu te pajace z #solgaz rozdaja jakies #!$%@? kubki czy inne gowno za 5 zlotych ze tam im obciagacie kutacze tymi pastami?

Testoviron mial #!$%@? racje co do tego kraju i polaczkow. Biedaki cebulaki robaki beda sie plaszczyc przed panem i dadza sie wyruchac w dupe za kawalek smiecia za pare zloty.
#bekazpodludzi #cebula @solgaz
  • 12
  • Odpowiedz
@Messix: na szczęście mają ten swój tag więc można go wrzucić na czarną i nie jest to problem, co poradzisz że sporo ludzi rzuci się nawet na gówno jeśli tylko będzie za darmo.
  • Odpowiedz
@MaddoxX1911: @M4ks: @xetrov: ja pamiętam jak solgaz zapostował jakąś ofertę pracy, bez widełek.

Jakiś koleś zaczął się o nie upominać (i chyba słusznie, jak wszyscy to wszyscy), co zrobił solgaz? Wrzucił fotkę wideł (takich do gnoju) i zgarnął 2137 plusów.

Tylko sobie wyobraźcie jak wykopowa tłuszcza zgnoiłaby za tak chamski żart typowego mirka, nawet nie mówiąc o jakimś @FaktyTVN. Ale cóż, wystarczy rozdać kubki i można wykopków tyrać.
  • Odpowiedz
@Messix: solgaz to dno, ale kiedys uslyszalem od speca od PR ze wykop to sliska sprawa i lepiej sie nie reklamować bo mozna sobie wiecej zaszkodzić i chyba nadszedl ten czas dla SG. Poza tym serio za kubek?
  • Odpowiedz
@Messix: zawsze kisne jak ludzie porownuja klikanie w przycisk na stronie internetowej lub wysranie tekstu 10 linijek do sprzedawania sie, kupczenia honorem, marnowania czasu i plaszczenia sie XDD
  • Odpowiedz
@cadcadcad: @Messix: NO JA #!$%@?, NO JAK, NO JAAAAK, NOOO JAK TAK #!$%@? MOŻNA, OOO niieee kubki rozdają za tyle ciężkiej pracy? Boże ooo Bożeee no nie wytrzymie.... Mamoooo! #!$%@? nie jem tego obiadu, zabieraj mi go, muszę zrobić gównoburze na mirko...

  • Odpowiedz
Jakiś koleś zaczął się o nie upominać (i chyba słusznie, jak wszyscy to wszyscy), co zrobił solgaz? Wrzucił fotkę wideł (takich do gnoju) i zgarnął 2137 plusów.


@lerner: tego nie widziałem, a szkoda. W sumie nic dziwnego, solgaz jest (jeszcze) uwielbiany, zresztą trzeba im przyznać że potrafią w społecznościówki. Jak ten ich chłopak miał problem z 'kejsem' to jakoś to przykryli, jak im teraz atencja opada to rozdadzą trochę kubków i
  • Odpowiedz