Wpis z mikrobloga

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie nasz Solgaz wielką firmę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest firma taka sobie że możesz ją sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest płyta grzewcza .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się samsunga albo boscha albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętenych płyt jakie robi Solgaz .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że na wypok nie wchodzi jak jestes nie wiem fanem kuchenek gazowych albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą samsunga a nie będziesz z Solgazu robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami samsunga .wez pomyśl sobie ile Solgaz zrobił ,oni byłi kimś a ty kim jestes żeby z nich sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle Solgaza naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest firma taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to Solgaz jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że nie gotujesz i nie wchodzisz do kuchni ,widac nie szanujesz płyt grzewczych to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym czym jest Solgaz jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką firme bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu kuchenki ani okapu nie chodzi tutaj o AGD mnie ale wogóle ogólnie o zasady budowy maszyn żeby mieć jakąs godnosc bo Solgaz nikogo nie obrażał a ty za co ich obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką firmę jak Solgaz ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po solgaz. eu i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz na wypok bo widac już dawno samsung jest w tobie człowieku ,nie lubisz wypoku to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi .

#pastasolgaz
#pasta
#solgaz
  • 1