Wpis z mikrobloga

w zupełności nerosumem ludzi mówiących "no kur.są disco-polo jakie gunwo plebs słucha etc" W czym widzę taką osobę np na domowie i bansuje do "ruda tańczy jak szalona" i wyspiewuje wszystkie zwrotki i refren. sama nie jestem wielkim fanem d- p ale piąty śmiech mnie ogarnia widząc takich ludzi. trochę hipokryzja i wielkie wtf i -100 i trochę beka

#oswiadczeniezdupy #boldupy ##!$%@? #discopolo
  • 9
@Kombajn665: ja sama nie słucham na codzień disco-polo ale prawda jest taka że przy takiej muzyce najlepiej się bawisz ale na Co tak krytykować po czym się ośmieszać tanczac S tego to mój mózg pojąć nie umie (,)
@mankaaa: Mimo wszystko dla mnie disco polo to i tak podgatunek. Muzyka niby elektroniczna, a brzmi strasznie wsiursko niestety :/ Wiem, że niektóre zagraniczne piosenki nie mają lepszych tekstów, to już się nie czepiam. Jedyne co to Ruda brzmi całkiem nowocześnie, ale takie majteczki w kropeczki? Jeszcze głosy tych piosenkarzy, dla mnie disco polo jest kompletną enigmą, bo tyle osób to lubi, a do mnie nic nie trafia :/
@mankaaa: Jak słyszę "ja uwielbiam ją" to mi się nóż otwiera w kieszeni, pamiętam jak cały bus to śpiewał na wycieczce jak byłam w gimbazie (teraz skończyłam lo) i chyba byłam jedyną osobą z kamienną twarzą XD