Wpis z mikrobloga

Cześć.

Problem jest. :/ Mianowicie nadszedł czas na wybór studiów a ja dalej nie wiem. W zeszłym roku byłem na Politechnice na IŚ ale doszedłem do wniosku, że to jednak nie to. Jakimś orłem matematycznym nie jestem więc nie mogę wybrać jakichś świetnych technicznych kierunków. Macie jakieś propozycje co warto studiować? Wiem, że pewnie usłyszę "to co Cię interesuje" ale jestem ciekaw waszej opinii. I jeszcze jedno - czy warto na siłę pchać się na uczelnię publiczną czy może lepiej iść na jakąś mniej renomowaną ale na przykład na bardziej przyszłościowy kierunek?

#pomocy #studbaza #studia #studbazaproblems
  • 10
@panzkatowic: Ojojooooj, powoli.

1. Nie "co warto", bo rynek się zmienia i tym sposobem mamy teraz nawał prawników, ekonomistów, specjalistów od zarządzania ludźmi, psychologów, czy informatyków bez pracy. Idź w to, co Cię kręci, a nigdy nie będziesz musiał pracować - i to nie jest głupie gadanie, a słowa osoby, która naprawdę kocha swój zawód. Co z tego, że pójdziesz na medycynę, jeśli np. wypala Cię praca z chorymi, a zawsze
@nvmm: ,,i bezrobotnych po budownictwie"
Tylko, że na budownictwie jest nadmiar ludzi i nadal wszyscy w to brną jak ślepe konie (coś jak ,,zarządzanie i marketing" na politechnice).