Wpis z mikrobloga

Mirki! Czas na CZELENDŻ! :) Rozgrzejcie swoje mózgi!
Wycraftowaliśmy z mężem nową grę, bo hajsy na #steamquest się skończyły i ....suche bułki też się skończyły, a człowiek nie mleczyk, na byle skale się nie pożywi.
Także tak.... Marble Machine! Oto gra, w której zazwyczaj poczujesz się mądry, a czasem pomyślisz, że ktoś Cię chyba jednak robi w jajo (to ja! Układałam wszak wszystkie levele:P )
Gra jest dostępna na Android https://play.google.com/store/apps/details?id=net.kivano.marblemachine
I na iOS https://itunes.apple.com/en/app/marble-machine-a-puzzle-game/id1121660169?
i jest ZA FREE i BEZ REKLAM :) Ale tylko 30 leveli.... więc jeśli zainteresowanie będzie duże, to zrzucę tutaj kilka kodów na odblokowanie pełnej wersji gry :)()
Póki co, zostawiam Wam 3 kody na google play
FP8JY31D37HAUK1FAATMJHX
5BGDTF1YHY8T88AMFBF8WKC
DV7V4JNWZA1BEZ4W5A6RP5G
Tylko uwaga! kod wpisuje się wewnątrz gry Marble Machine, po kliknięciu w drugi świat z napisem "upgrade now" i wybraniu PIERWSZEJ płatności (tej za dolara ....ale w rzeczywistości to wynosi 2.50zł :P ). Następnie trzeba zmienić metodę płatności na Kod podarunkowy i wklepać kod. Na koniec - reset gry.

Tyle....Sprawdźcie swoje szare komórki w naszej grze :)
trailer

#android #androiddev #ios #gamedev #gry #puzzle #rozdajo
Rejke - Mirki! Czas na CZELENDŻ! :) Rozgrzejcie swoje mózgi!
Wycraftowaliśmy z mężem...

źródło: comment_BcUhZtx7fmN2rHjgAyVVaTOIJej63bMM.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@M4ks: to możliwe! Spamuje gdzie się da, ale jak się nie płaci grubych hajsów za reklamę to jednak mleczyka nie warta taka robota xD
  • Odpowiedz
@M4ks: to możliwe! Spamuje gdzie się da, ale jak się nie płaci grubych hajsów za reklamę to jednak mleczyka nie warta taka robota xD


@Rejke: mowię raczej o mechanice ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale dolara nie dam, nawet nie mam konta w dolarach ( ͡° ͜ʖ ͡°) i czemu trzy razy prosi o hasło bez potwierdzania co w ogóle i za ile...
  • Odpowiedz
@M4ks: nie wiem czemu tyle razy prosi o hasło, może masz coś insiej niż wszyscy ...cała reszta wszystkich nie wspominała nic o upierdliwych hasłach .... a co do mechaniki, to u nas jest parę rzeczy, które są inne :)

@jack-lumberjack: RR8YLLE97H86VPYWUP4J3S1
  • Odpowiedz
@M4ks: nie wiem czemu tyle razy prosi o hasło, może masz coś insiej niż wszyscy ...cała reszta wszystkich nie wspominała nic o upierdliwych hasłach .... a co do mechaniki, to u nas jest parę rzeczy, które są


@Rejke: może, ale ryzykować nie bede, nie sadze zreszta ze mozna mieć na iOS inaczej niż wszyscy ;)
  • Odpowiedz
@M4ks: em....z testowego konta na moim ipadzie to wyglądało w sumie normalnie...tak jak w każdej płatnej apce :(
@Areooo51: można skipnąć każdy level, ale wierzę, że jednak sobie z nim poradziłeś :D
  • Odpowiedz