Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Klofta: Dla mnie obecna ustawa aborcyjna jest idealnym kompromisem. Nie ma po co jej zmieniać i o niej rozmawiać. Co jakiś czas ten temat powraca tylko po to, żeby o kimś było głośno.
  • Odpowiedz
Gorzej jak będzie świadom tego ze jest rośliną która nie może sie poruszyć i odezwać tylko wegetować... To juz podchodzi pod tortury.


@Klofta: na tym właśnie polega prolife, interesują się życiem tylko od momentu zapłodnienia do momentu narodzin, potem niech i ląduje w beczkach do kiszenia kapusty, who cares.

A jeśli będzie całe życie żyć w cierpieniu przy okazji sprowadzając je na swoich bliskich to tylko lepiej.
  • Odpowiedz
Nie jest powiedziane że PiS uchwali to - gdzieś czytałem że wszyscy w tym klubie dostali wolna rękę w głosowaniu, nawet Kaczyński mówił że jest katolikiem ale trzeba znaleźć złoty środek w tej ustawie. Więc ja obstawiam że nie przejdzie ta ustawa
  • Odpowiedz
dokładnie tak. Dlatego najwiecej nielegalnych aborcji jest na propisowskim bogobojnym podlasiu


@Klofta: poproszę źródło, chwilę poszukałem i nie ma żadnych sensownych danych
są jedynie szacunki, ze sporą rozbieżnością dla całego kraju, nie znalazłem nic o poszczególnych województwach
  • Odpowiedz
@Klofta: nigdy nie chciałbym chorego dziecka - byłoby mi go szkoda, że inne dzieci się bawią, biegają, jeżdżą na rowerze, pływają i kiedyś znajdą swoją miłość, a takie dziecko nic nie może robić, tylko patrzeć jak inni się bawią. Nie znajdzie też miłości swojego życia.
To po co żyć?

Kiedyś w pracy mieliśmy dyskusje na ten temat i jedna #rozowypasek płakała i krzyczała, że przecież nie wiesz co
  • Odpowiedz
@Klofta: no ale wiesz, te kobiety to straszne kombinatorki, przecież jak są w ciąży to zrobią wszystko żeby mieć aborcję (słyszałam, że robią sobie in vitro żeby potem abortować) więc mogą fałszywe dokumenty załatwić. Chyba lepiej profilaktycznie wszystkie zamykać w klatkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
chciałbys całe zycie leżeć w łożku i srac i szczac pod siebie?


@Klofta: Terlik by powiedział, że to bardzo uświęcone życie... Tylko jakoś żadnego chorego dziecka jeszcze nie adoptował...
  • Odpowiedz
wystarczy zabierać dowód osobisty i paszport przy wizycie u ginekologa gdy okaże sie ze kobieta jest w ciąży


@Klofta: i obrożę radiolokacyjną na szyję... stalowe majtki na dupę żeby się próbowała sama coś majstrować :)
  • Odpowiedz
@Klofta: jak nie umiesz ostrzeżenia dać to s--------j, chociaż zgadzam się z Tobą

dziecko mi się rodzi za pare miesięcy a ty z takimi rzeczami mi n----------z...

logika taka sama jak psychoprzeciwników aborcji .. c--j wklejmy trochę urwanych rączek i nóżek na facebooka, co to k---a ma być pojedynek kto bardziej wstrząsające zdjęcia wklei?
  • Odpowiedz