Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Klofta: mylisz pojęcia - oczywiście że bym nie chciał bo nie umiałbym żyć gdyby odebrano mi zmysły którymi się posługuję od urodzenia. co innego gdy rodzisz się ułomny - nie możesz mierzyć wszystkich swoją skalą porównawczą. rzekome powoływanie się na dobro osób które miałyby się urodzić upośledzone jest obrzydwlie i nie na miejscu.
@skinrunner: oglądałem film o chłopaku który chorował na genetyczna chorobę przez która najmniejszy dotyk odrywał mu skore. Dzień w dzień matka musiała mu zrywać opatrunki co sprawiało niesamowity ból. Gdy padło pytanie czy jest za aborcja powiedział ze ludzie z jego choroba nie powinni sie rodzic. Jego matka powiedziała to samo. Wtedy nie zdecydowała sie na zabieg ale teraz by sie nie zastanawiała. Jej syn nie miał jej tego za złe
Gorzej jak będzie świadom tego ze jest rośliną która nie może sie poruszyć i odezwać tylko wegetować... To juz podchodzi pod tortury.


@Klofta: na tym właśnie polega prolife, interesują się życiem tylko od momentu zapłodnienia do momentu narodzin, potem niech i ląduje w beczkach do kiszenia kapusty, who cares.

A jeśli będzie całe życie żyć w cierpieniu przy okazji sprowadzając je na swoich bliskich to tylko lepiej.
Nie jest powiedziane że PiS uchwali to - gdzieś czytałem że wszyscy w tym klubie dostali wolna rękę w głosowaniu, nawet Kaczyński mówił że jest katolikiem ale trzeba znaleźć złoty środek w tej ustawie. Więc ja obstawiam że nie przejdzie ta ustawa
dokładnie tak. Dlatego najwiecej nielegalnych aborcji jest na propisowskim bogobojnym podlasiu


@Klofta: poproszę źródło, chwilę poszukałem i nie ma żadnych sensownych danych
są jedynie szacunki, ze sporą rozbieżnością dla całego kraju, nie znalazłem nic o poszczególnych województwach
@Klofta: nigdy nie chciałbym chorego dziecka - byłoby mi go szkoda, że inne dzieci się bawią, biegają, jeżdżą na rowerze, pływają i kiedyś znajdą swoją miłość, a takie dziecko nic nie może robić, tylko patrzeć jak inni się bawią. Nie znajdzie też miłości swojego życia.
To po co żyć?

Kiedyś w pracy mieliśmy dyskusje na ten temat i jedna #rozowypasek płakała i krzyczała, że przecież nie wiesz co czuje takie dziecko,
@Klofta: no ale wiesz, te kobiety to straszne kombinatorki, przecież jak są w ciąży to zrobią wszystko żeby mieć aborcję (słyszałam, że robią sobie in vitro żeby potem abortować) więc mogą fałszywe dokumenty załatwić. Chyba lepiej profilaktycznie wszystkie zamykać w klatkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wystarczy zabierać dowód osobisty i paszport przy wizycie u ginekologa gdy okaże sie ze kobieta jest w ciąży


@Klofta: i obrożę radiolokacyjną na szyję... stalowe majtki na dupę żeby się próbowała sama coś majstrować :)
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Klofta: jak nie umiesz ostrzeżenia dać to #!$%@?, chociaż zgadzam się z Tobą

dziecko mi się rodzi za pare miesięcy a ty z takimi rzeczami mi #!$%@?...

logika taka sama jak psychoprzeciwników aborcji .. #!$%@? wklejmy trochę urwanych rączek i nóżek na facebooka, co to #!$%@? ma być pojedynek kto bardziej wstrząsające zdjęcia wklei?
@Klofta: Ciekawa bylaby opcja zeby dzieci wychowywac do 3-5r zycia zeby spytac czy chca dalej zyc i za zgoda dziecka i rodzicow zabic je. Problem jest taki ze to dosyc duze koszta odchowania dziecka do tego 5 r.ż.. Ale z drugiej strony eliminuje to przypadek ze ktos nie otrzyma szansy na zycie.
zabiłbyś własnoręcznie dziecko ze zdjęcia aby nie cierpiało?


@Lukki: jeszcze jak

fta: aborcja bedzie dalej, tylko w gorszych warunkach


@Existanza: w początkowej wersji ustawy (nie wiem co jest teraz) były zapisy ze nawet za poronienie będzie wszczynane śledztwo, ewentualnie sąd może odstąpić od wymierzenia kary
@Lukki: ale że co? Bo teraz nie odpowiedziałeś na mój komentarz.
Byłoby mi szkoda dziecka, że nie jest takie jak inne i nie może 'naprawdę' żyć tylko żyje żeby cierpieć i patrzeć jak rówieśnicy mają swoje pierwsze miłości, mogą się chociażby popluskać w jeziorze, fajnie pobawić, pograć w piłke a takie niepełnosprawne dziecko... nic nie może