Wpis z mikrobloga

Pytanie #motocykle i moze troche #motocykle125
Czy ROMET ADV 250 / 400 to dobry wybór na pierwszą przygodę z turystykami ?
Jazda weekendowo , trasy 100-400km.
Wiem że mogę kupić za tą cenę 15 letniego GSa albo Africę , Tenere itp , ale zależy mi na nowym motocyklu a z tego co popatrzyłem to zbiera całkiem fajne recenzje
Czy ktoś już miał do czyniea z tymi nowymi rometami ?
  • 19
Wiem że mogę kupić za tą cenę 15 letniego GSa albo Africę , Tenere itp


@tadyo: O Romecie nic nie wiem, odniosę się tylko do alternatyw o których pisałeś - po co od razu tak drastycznie i ze skrajności w skrajność? Przyrównujesz nowe bardzo soft adventure do używanych prawdziwych adventure dobrych marek.
Po środku drogi masz jeszcze np. 3 letnią Hondę CB500X
@Kick_Ass nie lepiej, żeby napisał do Ciebie za pośrednictwem Wykopu a nie Youtube'a? Jako użytkownik ADV 250 może napiszesz parę słów od siebie? @tadyo - weź pod uwagę, że ADV 400 dopiero wejdzie do sprzedaży w przyszłym roku, więc jak chcesz teraz pośmigać to w kwestii Rometowskich ADV-ek nie masz za bardzo wyboru :) Aktualnie robię kategorię A i pewnie będę stał przed podobnym dylematem, gdyby cena ADV 250 była w granicach
@tadyo: Obecnie posiadam Rometa ADV 125 - i powiem Ci, że jeżeli ADV 250 jest wykonana podobnie jakościowo jak mój motocykl to nie jest warta 14 tysięcy. Inna sprawa, że jest to już jednak Rometowska wyższa półka, i w kwestii wykonania powinno być już zdecydowanie lepiej. Weź pod uwagę jeszcze fakt, że Romet wprowadził ten pojazd nie posiadając do niego części zamiennych (między innymi filtrów oleju, które należy wymienić w ramach