Aktywne Wpisy

panna_kotta +222
Was też w-----a , jak ktoś sobie stosuje własne zasady pisowni , czyli pisze w ten sposób ?
Albo w taki...... milion wielokropków.....
Albo jeszcze lepiej w ogóle nie stosuje znaków interpunkcyjnych pisze ciągiem po prostu można p-------a dostać i nigdy nie wiadomo o co chodzi
O
Albo w taki...... milion wielokropków.....
Albo jeszcze lepiej w ogóle nie stosuje znaków interpunkcyjnych pisze ciągiem po prostu można p-------a dostać i nigdy nie wiadomo o co chodzi
O

nieparzystokopytny +385
#takasytuacja W Darłowie budowali szeregowce, ale "przypadkowo" wyszły im bez okien i z Biedronką wewnątrz całości.
To pierwszy na świecie Biedronkowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To pierwszy na świecie Biedronkowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: HLl_Uc9W8AAaQhS
Pobierz




źródło: comment_fdgQ4YODdB4d9vuwmEAEUCBZogK8J2ht.jpg
Pobierzźródło: comment_FhsMPWW7GggE8UZPZgaheqtn7IV4aaf5.jpg
Pobierzźródło: comment_7LgkUgZE11pLesW6LJIVhqXUcQSgr2Gi.jpg
Pobierz