Wpis z mikrobloga

#protip #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski
Taki protip dla wszystkich którzy myślą że będą żyli długo i szczęśliwie.
Jako że trzeba zawsze zachować trzeźwy umysł i nie myśleć tylko hormonami, pamiętajmy że przecież nie zawsze jest tak jak w bajkach.
Pomijając oczywistość spisania intercyzy (*tak też w związku nieformalnym) trzeba też pomyśleć o tak zwanych wspomnieniach które mogą nam się nawarstwić.
Byłoby najprościej jeżeli możecie całkowicie powstrzymać się od robienia sobie wspólnych zdjęć.
Jeżeli jednak z jakiegoś powodu te zdjęcia sobie robicie pamiętajcie o złotej regule którą zawsze bezwzględnie należy przestrzegać.
Róbcie te zdjęcia według "złotego podziału" to znaczy że jak już się rozstaniecie to wtedy będzie można łatwo je "podzielić".
Przy pomocy nożyczek lub programu graficznego.

Doskonały przykład podaję pod spodem:

Pierdyliard - #protip #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski
Taki protip dla wszystk...

źródło: comment_7ejeCwP45p6j6IbrwF8DCvpO5NPHznFV.jpg

Pobierz
  • 13
@Pierdyliard: Ale #!$%@?, o ile z intercyzą zgadzam się w 100%, to nie można udawać, że związku nie było. Jak nie możesz patrzeć na wspólne zdjęcia z ex, to masz jakieś problemy emocjonalne i nic dziwnego, że masz jakiegokolwiek ex. Zepsuło się, trudno. Zranił mocno, trudno. No ale #!$%@? był, nie można udawać, że było inaczej.
@Aztek2201: Jeśli partner (on lub ona, nie ważne) nie chce intercyzy, to jest to już czerwona lampka dla związku.

Mogę podpisać z partnerem wspólny kredyt na 30 lat, ale nie oddać mu nagle prawo do mojego majątku, który zdobyłem samodzielnie i bez współudziału drugiej połówki. To co zdobędziemy razem - jest nasze do podziału w razie rozwodu. Ale dlaczego to co miałem wcześniej ma być też do podziału?
@lewilny_lewak: jeśli chodzi o pedałów to niech podpisują co chcą bo 95% ich związków nie trwa dłużej niż 5 lat no i nie tworzycie małżeństw ale normalne pary jednak żyją ze sobą na dobre i na złe a nie do pierwszej awantury i nie potrzebują takich wynalazków