Wpis z mikrobloga

Na początek spam tagami: #kot #pokazkota #koty #rozdajo #warszawa #piaseczno
A teraz do rzeczy:
Ponieważ trochę zmieniły mi się relacje zawodowe, za dwa tygodnie zaczną mi się częste i długie podróże służbowe. Dla tego też, z bólem serca muszę znaleźć dom dla Lilu (pic related wincy w komentarzach).
Lilu to kot - tak, wiem, że imię raczej na to nie wskazuje, nie ja wybierałem - ma około półtora roku i test Rorchacha na ryju. Ogólnie wygląda jak krowa - co łatwo zauważyć. Jest spokojnym kotem, raczej odludkiem, co zmienia się nagle kiedy w misce zaczyna brakować jedzenia lub kuweta nie została opóźniona do 5 minut po ostatniej akcji: wtedy zamienia się w czułe, towarzyskie zwierzę, które lubi być głaskanie, pieszczone i lubi się łasić. Po zaspokojeniu podstawowych potrzeb, Lilek idzie tam gdzie nikt mu przeszkadzać nie będzie: kojec, okno, pod stół, pod łóżko, do szafy, na krzesło.
Jest też kibicem piłki nożnej - ale tylko piłki, sprytne bo piłka zawsze wygrywa. Lubi też patrzeć jak czasami gram na konsoli - przyłazi przed TV, siada na tylku i gapi się jak eliminuje kolejne utopce.
Co mogę jeszcze o nim powiedzieć?
- załatwia się do kuwety,
- je suchą i mokrą (rano) karmę,
- rodzaj żwirku jest mu obojętny - kupe zakopałby pewnie też w betonie
- jest wykastrowany
- nie był szczepiony z racji tego że cały czas przebywa w domu,
- badany u weterynarza, posiada swoją książeczkę zdrowia
- jako, że właściciel jest notoryczny wyborcą #krula - nie dał się zacipować
Jeśli jest tu jakiś miłośnik kotów, który przygarnałby tego małego terrorystę to dawaj na priv - pogadamy, ustalimy, znajdziemy dla niego nowy dom.

W zestawie z kotem:
- jego ulubione zabawki
- kojec
- kuweta
- szczotka do sierści
- komplet misek
dokumentydorejestracji - Na początek spam tagami: #kot #pokazkota #koty #rozdajo #war...

źródło: comment_Xojg1NXEnDjikeW6bQfVxCGgkEIOX9Qh.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@HackTheGibson ten "drapieżnik"ostatnio uciekł z balkonu bo Wrona sobie usiadła na poręczy. Na mój rozkaz, że ma wracać i przynieść mi ptaszysko w zębach - bo przecież jest drapieżnikiem, zamiałczał, zawiną ogon pod dupe i schował się w szafie :/ - stąd domniemam, że sobie nie poradzi.
  • Odpowiedz
@wyspiarka pisze tak o: Lilek znalazł dom u wykopka z Wawy. Po kilku dniach zaaklimatyzowal się w 100% - niewdzięczna bestia. Ja usunąłem wszelkie oznaki jego obecności - a mimo to mi się tęskni za nim. Moje ubranie nie musi być codziennie rano czyszczone z jego sierści - ale mi się tęskni. I tak o. Dzięki za dobre słowo. Trzymaj się.
  • Odpowiedz