Wpis z mikrobloga

#podroze #podrozujzwykopem #usa

Witajcie Mircy. W grudniu tego roku bądź na początku przyszłego roku chcę wybrać się wraz z dziewczyną na wycieczkę do Miami, ma to być zwykły #!$%@? z samodzielnym zwiedzaniem okolic bez żadnych przewodników itp. Pytanie do osób, które już tam były lepiej lecieć poprzez biuro podróży czy na własną rękę ? Znalazłem bilety w dwie strony dla dwóch osób za 4700zł więc chyba przystępnie, jak z resztą kosztów typu wizy, wyżywienie hotele itp? Za wszelkie informacje będę wdzięczny :)
  • 9
Znalazłem bilety w dwie strony dla dwóch osób za 4700zł więc chyba przystępnie


@MolibdenowyJanusz: bez szalu, ale ujdzie.

Pytanie do osób, które już tam były lepiej lecieć poprzez biuro podróży czy na własną rękę ?


@MolibdenowyJanusz: zalezy co chcesz robic - jak lezec na plazy to dasz rade sam, wbrew pozorom sporo osob mowi tam po angielsku ;)

jak z resztą kosztów typu wizy, wyżywienie hotele itp?


@MolibdenowyJanusz: Wize
Z wizą to wiadome żeby wtopy nie było ale myślę że powinniśmy dostać bo mamy tu stałą pracę i nie lecimy tam na czarnucha robić, a jak jest z wynajmem samochodu ? no i pytanie odnośnie Twojego pierwszego zdania ''Bez szału'' czyli że można ustrzelić bilety jeszcze taniej ?
@MolibdenowyJanusz: no to spoko. Jedna tylko rada: najtańsze hotele (szczególnie te w których wchodzi się do pokoju wprost z zewnątrz = galeriowce) to syf i nawet mogą się zdarzyć robale. Na zdjęciach będą wyglądać super, ale w praktyce będą słabe. Sprawdź koniecznie okolicę w której jest hotel, te tanie mogą w okolicach niebezpiecznych i nie warto. Domku nie wynajmowałem, ale chyba lepiej nie płacić za dodatkowe metry, bo w końcu będziesz