Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Krótka piłka.
W tym roku stuknie mi 23 lata, pół roku temu zakończyłem związek trwający 3,5 roku - bolało mocno.
Ostatnio w gronie znajomych zaczęła pojawiać się pewna dziewczyna, rozeznałem się w temacie i okazało się, że ma rocznikowo 17 lat. Ciągnie mnie w jej stronę, wydaje się dojrzała, ale z drugiej strony mam ciągle myśl - na dobrą sprawę to jeszcze dziecko, wyrośnięte ale dziecko. Nawet do klubu jej nie wpuszczą.
Byliście lub ktoś z Waszych znajomych w takim związku? Zastanawiam się czy w ogóle rozpoczynać jakieś starania.
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 13
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: z autopsji powiem ci, że lasek przed maturą sie nie tyka bo mają gówno w głowie.
minimum to rocznikowo pierwszy rok studiów.

ale wysłuchiwanie o tym jaka to ona nie jest dojrzała i doświadczona życiowo najlepsze.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mam kumpla, który rozpoczął związek 14/19 - dzisiaj ma 28 lvl, jego dziewczyna 23 lvl, sa zareczeni. Da się.

Ale trzeba mieć naprawdę farta, bo laskom na przełomie 20-22 strasznie #!$%@?... Mnie sie przez to #!$%@? zwiazek (na szczescie) i kilku moim znajomym też. Żaden z nas nie pomyslalby, ze naszym polowkom moze #!$%@?... Takze loteria.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Byłem z taką, dawno temu - przez różnicę doświadczeń było strasznie nudno, ciężko było złapać nić porozumienia z kimś, dla kogoś najważniejszym wydarzeniem była niezapowiedziana kartkówka z historii. Nie, żebym potępiał licealistów w jakiś sposób - po prostu takie dziewczyny <20 są nudne moim zdaniem.

Moim zdaniem idealnie to jest około 24-25, jak już koniecznie chcesz się bawić w związki.
  • Odpowiedz
@Janusz_Lubikwasa: jego sprawa... Pewnie, ze na poczatku robilismy sobie z niego jaja, ale tak jak napisalem - niedlugo biora slub. Inna sprawa jest to, ze pierwszy raz poszli do lozka, kiedy ona miala 17 lat o ile dobrze pamietam.
  • Odpowiedz