Wpis z mikrobloga

Ech dzisiaj przypomniała mi się historia, byłem w gimnazjum, informatyka, projekt: Stworzyć własną stronę. Super, jako, że interesowałem się trochę PHP, to zrobiłem stronę z jakimiś prostymi skryptami pokroju licznika wizyt. Wyszła okej. Mieliśmy to wysłać pani na email. Oczywiście jako że to PHP to musiałem wrzucić to na serwer i podesłać linka. Pierwszy kontakt: "To nie twoja strona, skopiowałeś coś z internetu", udowodniłem pokazując kod, pani miała sprawdzić. Tydzień później kolejna informatyka, pytam się o ocenę, słyszę "CZTERY". Dlaczego?


#informatyka #webdev #coolstory
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KotletyMielone: to jest nic. Ja jestem po technikum informatycznym i przez dwa lata sami sobie prowadziliśmy lekcje z Linuksa bo koleś nie potrafił nawet archiwum stworzyć w terminalu. Jego najmocniejszą stroną było robienie cv i arkuszy kalkulacyjnych w OpenOffice
  • Odpowiedz
@kubsle: no i dobrze, jakbys od klienta dostal projekt do zrobienia w czystym HTMLu a bys jebnal PHP to jeszcze byc placil kary


@M4ks: zgłosiłem za trollowanie. widziałem twoje komentarze wcześniej, tylko trollujesz ludzi i każdy twój komentarz jest pełen jadu, toksyczny, dowalanie się do ludzi i trollowanie http://www.wykop.pl/ludzie/M4ks/ dobrze że konto założyłem, jesteś 1 na mojej czarnej liście
  • Odpowiedz