Wpis z mikrobloga

@sorek: Wow! No tak, a potem taki nerkowy businessman, kupuje sobie kolejnego kota, bo go stać (zazdroszczę sukcesu i kolejnego kota;)

Czy ktoś jest w stanie policzyć, ile tam jest na stole tego funtowego szczęścia?
  • Odpowiedz
Przez kilka lat tylko takie grosze uzbierałeś?


@KZ_89: zwykle wszystko zgarniam i upycham w piwnicy, ale nie sprzątałem od tygodnia ( )

aktualnie zajmujesz sie tylko tymi wynajmami czy robisz cos jeszcze dorywczo gdzies?


@NamietnyDzwigowy: jestem 'osobą wielozadaniową' ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie jestem nigdzie zatrudniony na stałe, nie mam czasu, mirki wymagają za dużo atencjów
  • Odpowiedz
@mtroyan: zwykle dostają je przyjedni w Polskich kantorach :) ostatnio płaciłem taką w KFC to anglik się patrzył na mnie jak wryty po czym powiedział do swojego kolegi "pierwszy raz trzymam taką w rękach" :D
  • Odpowiedz
@sorek: ja jak wyladowalem pierwszy raz w UK to wybralem £600 zeby zaplacic landlordowi za pokoj + depozyt. Naiwny ja myslalem ze dostane 6 banknotow po £100.. Dostalem caly plik £10 i £20 ;/
  • Odpowiedz
Sorku lepiej zanieś do banku.. różni ludzie czytają a wiedzą kaj mieszkasz ;-)


@ashmedai: to jeszcze dawaj im pomysły ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pieniędzy w domu przecież nie trzymam

ja rozumiem heheszki itp ale imo wiocha over9000 i tak w ogóle pomyśleć żeby robić takie zdjęcie.


@MaciejPN: no dla mnie pieniądze to nie wiocha, ale spokojnie - rozumiem, że w Polsce chwalenie się czymkolwiek to zbrodnia
  • Odpowiedz