Wpis z mikrobloga

@MaciejPN: Przecież Sorek robi sobie jaja, bo wielokrotnie było tutaj pisane heheszkowo o jego biznesie nerkowym na którym tyle zarabia ( ͡ ͜ʖ ͡)

Także tego zdjęcia nie traktuj na serio. Zobaczy to tylko ograniczona liczba sorkowych ziomali, interesujących się tematem "sorekcharityltd"
  • Odpowiedz
@sorek: @mtroyan: 50 to tylko problemy. Za każdym razem jak płaciłem takim, to kasjer musiał wołać jakiegoś starszego kolegę / zwierzchnika do pomacania banknotu, bo "takie mamy zasady". Takie mają zasady, że traktują cię jak fałszerza xd
  • Odpowiedz
@sorek argumentum ad polaczkum xD #!$%@? was na tej emigracji. co ktoś napisze krytykujacego to od razu "a bo wy tam w tej Polsce". koleś nigdzie Cię nie zaatakował ze zarabiasz ani nic po prostu stwierdził że takie zdjęcie to wiocha a wyskakujesz z tekstami jak Karyna z portalu wizaż peel
  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo ale czemu ktoś miałby mi dowalić taka łatkę skoro ja się nie odnoszę do zdjęcia tylko debilnego argumentu @sorek że jak ktoś coś skrytykuje bo według niego to wiocha to na pewno zazdrości pieniędzy i w ogóle jest polaczkiem i go dupa piecze xD podczas gdy koleś mógłby być nawet prezesem banku i takie pieniądze wydawać na jednorazowy obiad. Po prostu dla niego to wiocha tak jak wiocha są
  • Odpowiedz
ale czemu ktoś miałby mi dowalić taka łatkę skoro ja się nie odnoszę do zdjęcia tylko debilnego argumentu @sorek że jak ktoś coś skrytykuje bo według niego to wiocha to na pewno zazdrości pieniędzy i w ogóle jest polaczkiem i go dupa piecze xD podczas gdy koleś mógłby być nawet prezesem banku i takie pieniądze wydawać na jednorazowy obiad. Po prostu dla niego to wiocha tak jak wiocha są np zdjęcia
  • Odpowiedz
@sorek ale sobie uważaj to za wiochę. Ale zwalanie krytyki na zazdrość pod tytułem że a bo ty siedzisz w Polsce biedaku to na pewno mi zazdrościsz świadczy o Twoim poziomie nie jego i o wartościach jakie prezentujesz
  • Odpowiedz
@Adams_GA: ale ja go pod żadnym tytułem nie wyzwałem ;/ Tylko zwróciłem uwagę, że wśród Polskiej kultury nie umie i przez to nie rozmawia się o pieniądzach. Zresztą mój post był trochę ironiczny. Jeśli Cię nim uraziłem to mi wybacz.
  • Odpowiedz