Wpis z mikrobloga

Polecam wywiad : anatomię umysłu prawaka.
Rzecznik Ruchu Narodowego w Łodzi produkuje takie kwiatki:

Mężczyźni nigdy się nie kompromitują? A znaczący polityk opozycji, który nie wie, jaką funkcję w Unii Europejskiej pełni Donald Tusk? Nie możemy braku kompetencji wiązać z płcią. Sugerujesz, że kobiety w polityce są "blondynkami".

- Oczywiście nie wszystkie, na przykład Beata Szydło, która potrafi udowodnić, że ma własne zdanie i tupnąć nogą. Błędem kobiet jest to, że bazują na własnym wizerunku. Większość mężczyzn ma jakiś program i mniej więcej się na tym zna. Kobiety wolą ładne zdjęcia. Na ulotce zdjęcie twarzy, na drugiej stronie całej figury. To świadczy o tym, co kobiety wykorzystują. Kobieta może przecież za urodą skrywać wiedzę i kompetencję, ale tego nie pokazuje, bo gra ładną buzią.


albo jeszcze lepsze:

Czerpiesz wiedzę o islamie z memów? Czytałeś Koran?

- Nie. Wiedzę czerpię od ekspertów, jak Miriam Shaded, czy samych zainteresowanych, jak Tatarzy mieszkający w Polsce.


XDDDDDD

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekaznarodowcow #polityka
  • 19
a ilu tzw. polskich katolików czytało?


@rudy2007: A ilu muzułmanów czytało Koran?( ͡º ͜ʖ͡º) W teorii powinni wszyscy, jednak różnie z tym bywa, przecież mamy gimboateistów, którzy posyłają swoje dzieci do pierwszej komunii, bo wypada i takie tam. Ze święconką też do Kościoła na Wielkanoc chodzą, była o tym akcja na wykopie xD
zdajesz sobie sprawę, że niekiedy ateiści mają lepszą wiedzę dot. religii niż osoby uważające się za wierzące?


@Goofas: Zdaję i sam się do nich zaliczam, ogólnie religie to dla mnie głupie sa, jednak ludzie mają do tego prawo o ile nie krzywdzą innych, a niestety muzułmanie to robią, podobnie jak Żydzi męczą zwierzęta i jakoś lewica nie protestuje;]
@Goofas: I to chrześcijanie mordują innowierców w Europie czy nie? Oni wysadzali się we Francji? Charlie Hebdo to ich sprawka? Dałem Ci plusa, ale weź mi odpowiedz. WTC to też ich robota?( ͡º ͜ʖ͡º) Muzułmanie nie przestrzegają praw człowieka.
Wszyscy, słonko? Co do jednego?


@Andreth: Zgodnie z Koranem niestety tak, jak nie to będą tępieni przez ortodoksów, a więc będą pierwszymi ofiarami wahabitów i innych czubów. Przecież wpuszczając tych z Bliskiego Wschodu do nas, narażamy na szwanki naszych Tatarów oraz Żydów, przecież to antysemici.
A powiedz mi, bohater prawicy, Breivik, gdzie zabijał? W Afryce? Azji? Jakiego był wyznania?


@Goofas: Przecież Norwegia jest praktycznie zlaicyzowana, do tego się określił jako chrześcijanin, ale nie podał wyznania link

,Breivik określił się jako konserwatysta, chrześcijanin, miłośnik myślistwa, kulturystyki oraz osoba stanu wolnego. Interesował się masonerią. Lubi muzykę poważną. Wyrażał też sympatie dla Winstona Churchilla i Maksa Manusa, norweskiego bohatera ruchu oporu z czasów II wojny światowej.


Ponadto