Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po jakim czasie przestaje się być obojętnym po zakończeniu związku? Myślałam, że szybko kogoś znajdę albo przynajmniej że zacznie mnie kręcić przygodny seks, randki, cokolwiek-jak innych po rozstaniach. Tymczasem nawet jeśli ktoś mi się podoba kompletnie nie pozwalam się dotknąć, odrzuca mnie flirt. Brakuje mi kumpelstwa, które było pomiędzy mną a moim eks.
Nie kocham już mojego eks, nie chciałabym do niego wrócić, ale jakoś nie potrafię po nim nikogo pokochać. Wczoraj minął rok a ja nadal nie stworzyłam z nikim relacji. Nawet z przyjaciółmi, którzy zaczęli próbować być blisko mnie pozrywałam kontakty. Czuję się strasznie. Zero miłości, zero radości.
Wiem, że mi niczego nie brakuje, mam wielbicieli. Po prostu nie potrafię już chyba nikogo pokochać ani polubić.

#pytanie #depresja #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tfnobf #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania samo przyjdzie. Czasem rok czasem miesiąc czasem więcej. To przyjdzie nagle. Ja myślałam że dłużej poszaleć i miałam tylko 5 miesięcy "wolności" ;) a teraz jestem najszczesliwsza kobieta swiata;) nosek do góry popraw korone i zasuwaj;) bo żeby kogoś polubić najpierw trzeba żyć ze sobą w zgodzie
Anon: A co było przyczyną rozstania jeśli można wiedzieć? Kto zerwał? Domyślam się ze Ty, przestałaś go po prostu kochać? Jeżeli był tak dobrym przyjacielem to może da się to odbudować? Osobiście nie wierzę w takie powroty ale czasami zastanawiam się czy nie lepiej spróbować drugi raz i się sparzyć niż żałować ze się nie spróbowało. Czasami człowiek zasługuje na drugą szansę, no chyba ze jesteś pewna ze tej miłości już
Anon: To jest #logikarozowychpaskow . Ja już go nie kocham i nic z tego nie będzie. A może spróbuj ? pospotykajcie sie tydzien,dwa zobacz jak wam bedzie, może akurat Ci wróci wszystko to co było dobre znów zobaczysz w nim swojego mężczyzne z przed lat ? A to wbijesz sobie do głowy że go nie kochasz i nie chcesz z nim być. Ale jednak na innego nie potrafisz sie otworzyć więc