Wpis z mikrobloga

@manix93: zamow gtx 1070 podkrec do 2000-2100mhz i bedziesz miec prawie wydajnosc gtx 1080 (roznica max 5-10 klatek). Zotac ma 5 letnia gware i calkiem niezly cooler wiec chyba takiego zamowie.
corinarh - @manix93: zamow gtx 1070 podkrec do 2000-2100mhz i bedziesz miec prawie wy...
@manix93: W Polsce chyba jeszcze nie ma, chociaż powinno się to szybko zmienić. Wybór konstrukcji niereferencyjnych na chwilę obecną to u nas porażka. Za granicą, w obrębie UE, karta jest do dostania od ręki w cenach 3200 zł + wysyłka (Lub taniej czekając na dostawę).

Wszystko zależy co uważasz za priorytet. Palit nie wszystkim się podoba, jednak obecnie jest najwydajniejszy - mowa o kilku FPSach a nie ich ułamkach. Dodatkowo pozytywnie
@PurePC_pl: Uuu lipa oddaje moją gigabyte 1070 g1 bo ma to samo chłodzenie i tak co 1080. Miałem wcześniej gigabyte 970 WF3 OC i było ciche kupiłem teraz to g1 to suszarka w kompie jak się w coś gra mimo że już jest tak 22 stopnie w pokoju bo nie ma już upałów.
@King_Of_New_York: Asus to przerost formy nad treścią. Ich chłodzenia i rozwiązania są dobre ... do kart które się grzeją i dobrze podkręcają. Do 1080 zbyteczne za ponad 400zł więcej (na dzień dzisiejszy). Jedyny plus asusa (jak dla mnie) to wywalenie jednego DP i wsadzenie drugiego HDMI - jedno hdmi w 1080tkach to troche mało.
@manix93: Karty Gigabyte zawsze chyba sa glosniejsze od konkurencji ale zazwyczaj bardzo wydajne, ale z tego co widac to 1080 od giga do bardzo wydajnych nie nalezy.

@Marcinowy: Bzdura. Powielanie jakis mitow. Pality sa niedoceniane a bardzo ladnie i wydajnie chodza juz od conajmniej 2 lat.

@PurePC_pl: Wydaje mi sie ze z kart ktore dotychczas wyszly zotac amp extreme jest mocniejszy od Game Rock.
Niewiele ale mocniejszy. Tyle ze