Wpis z mikrobloga

Czy to ty osobiście, @szurszur, poczułeś się dotknięty za nazwanie cię "gnojem" i "padalcem", po tym gdy ujawniłeś, że twoim założeniem jest "#!$%@?" Polaków i jedynie zbierasz przykłady, aby dowieść tego swojego założenia, czy też ktoś życzliwy się za ciebie wstawił? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeszcze raz cię pytam: kim jesteś?

Oczywiście Polakiem nie jesteś, bo polskość jest dla ciebie "#!$%@?", dla którego zbierasz "przykłady". Wydaje mi się, że nie jesteś Ukraińcem, bo, jak wykazywałem, utrwalaniu niekorzystnych poglądów o nich tak naprawdę się nie sprzeciwiasz, w odpowiedzi jedynie rozciągasz niekorzystne poglądy na Polaków, "co by sobie nie myśleli, że są lepsi". Jakoś mi się nie chce wierzyć, że możesz być nieświadomą ofiarą "kultury krytyki i negacji", która tak silnie odciska dzisiaj swoje piętno na naszym myśleniu. Nie wydajesz się aż takim przygłupem, aby nie zauważyć, że przyjęcie takiego myślenia uniemożliwia jakiekolwiek myślenie dostrojone do działanie dla wspólnego dobra. Nie pisz w odpowiedzi bzdur o tym, że niby oczekuję pisania o polskości tylko dobrze. Na pewno jesteś dostatecznie bystry, aby zauważyć, że nie o to się czepiam.

Jest coś na rzeczy w tym moim przypuszczeniu? Masz odwagę przyznać co ci tak naprawdę w duszy gra?
  • 2