Wpis z mikrobloga

@przereklamowany: Przede wszystkim rozbieżność możesz mieć dlatego, że ktoś użył innych składników itd. Zawsze lepiej ogarnąć na stronach typu ilewazy.pl jakie makro ma dana rzecz i potem skonfrontować to z makro na apce, które jest bliżej prawdy. Ewentualnie po prostu wpisać "swój produkt" na szybko o ile jest taka możliwość.
@przereklamowany: Wiesz to też kwestia tego, że ludzie czasem wpisują głupoty. Dlatego zawsze najłatwiej mi było porównywać właśnie ze stroną tego typu, gdzie jest to najdokładniej policzone i porównać. A jeśli by tego nie było to po prostu wpisać przy okazji dla innych. Nie wiem czemu ludzie się uczepili tego myfitnesspal jak dla mnie to takie fitatu bije ich. Może nie ze względu na bazę produktów, a raczej to, że jest
@krzy--sztof: No może nie zrozumieliśmy się z tym ogólnodostępny. Na mfp. potrzebujesz konta "premium" żeby wyświetlić np. makroelementy albo inne takie pierdoły. A jeżeli chodzi o fitatu.. to masz tam wszystkie te opcje za darmo. Fakt, faktem na mfp możesz po prostu po kolei lecieć co zjadłeś i dodawać sobie na kalkulatorze i wyjdzie na to samo, ale po co skoro na apcje automatycznie oblicza mi te 3 rzeczy. :)
Lemoyable - @krzy--sztof: No może nie zrozumieliśmy się z tym ogólnodostępny. Na mfp....

źródło: comment_97fvAxdeiKhL6aSiXbu5kNSBsCa7NvB7.jpg

Pobierz
@krzy--sztof: Skisłem, że po odwróceniu widać wszystko. Tylko za bardzo nie rozumiem po ch*j wtedy jest to premium. No cóż, ale i tak wole fitatu ( ), Jak widać myliłem się. Mój błąd wybacz.
@krzy--sztof w fatsecret pierś z kurczaka się nie zgadzała za dużo tłuszczu,za dużo bialka,ryż miał za dużo wegli ogólnie większość wartości pozawyzanych w stosunku do rzeczywistych wartości porownywalem z ilewazy.pl i wartościami na opakowaniu, w fitatu też nie jest to co do grama ale bliżej prawdy :) poza tym fitatu jest prostsze w obsłudze i jak dla mnie wygodniejsze
@krzy--sztof: Skisłem, że po odwróceniu widać wszystko. Tylko za bardzo nie rozumiem po ch*j wtedy jest to premium. No cóż, ale i tak wole fitatu ( ), Jak widać myliłem się. Mój błąd wybacz.


Premium jest chyba do łączenia z endomondo.