Wpis z mikrobloga

@Teal-c: poki co zmagam sie z brakującymi śrubami :) Ogólnie mam wrazenie ze dostałem części z dwóch różnych drukarek ^^ Nawet instrukcji nie ma :)
Generalnie mam problem ze złożeniem:) Hehehe :D Jaja będa jak jej nie złoże i zostane z górą filamentu ^^
  • Odpowiedz
@FlameRunner: taka drukarka jest kupowana jako element edukacyjny. Sam złożysz...w przyszłości bez problemu sam naprawisz i jak zajdzie potrzeba to zrobisz sobie samodzielnie kolejną, lepszą.
Nikt mnie nie oszukał:) Wiedziałem co kupuje.
Nawet w markowych meblach czy innych duperelach brakuje śrub. Zdarza się.

Inna sprawa jak z czymkolwiek innym. Na c--j kupować na przykład rower za 20k skoro:
-nie potrafisz na nim jeździć
-jeździsz nim 2 razy w roku
  • Odpowiedz
@FlameRunner: chodzi o to ,że zanim nauczysz się jeździć to wydawanie 20k na rower na którym się w----------z kilka razy i zniszczysz nie ma sensu.
Mnie interesuje tez zabawa związana z samodzielnym montażem.Jakbym chciał gotowca to bym kupił gotowy sprzęt. Nie ma tragedii...jutro bede miał czas i pojade dokupić śruby i przez weekend skończe montaz i kalibracje :)
  • Odpowiedz
@Bozyszcze: Wiesz co, ja rozumiem chęć złożenia samemu, też tak zaczynałem. Niemniej jednak czułem się co najmniej zawiedziony, gdy kit okazał się być niekompletny. Bez sensu zapłacić za zestaw, a potem we własnym zakresie zdobywać brakujące części.
  • Odpowiedz