Wpis z mikrobloga

@chromatografia: Mnie nie interesuje co kto nosi. Jednak z drugiej strony mam prawo do wyrażenia swojej opinii. Skoro już skrolluję mirkoblog i nagle widzę zdjęcie typa w rurkach, bez skarpetek i w butach jakie nosiła moja mama w latach 90 (nie żartuję), to chyba mogę powiedzieć, jak (moim zdaniem) beznadziejnie i gejowsko to coś wygląda.
@smaichel: Już #!$%@? z tymi butami i spodniami. Ale wpisy typu: "o patrzcie na mnie jak ja się alternatywnie ubieram, noszę rurki i białe adidasy. A wy co? Dalej zwykłe jeansy... hehe, to ja się z was śmieje popijając moje latte machiato z mlekiem sojowym ze starbucksa". Ubiòr adekwatny do pedalskiego zachowania.
Czekam na ból dupy stulejarzy. Hurr durr tylko mokasyny. Koszuli też pewnie nie założyłeś, albo z krótkim rękawem #pdk


@smaichel: ale przecież co nam do tego co nosisz na siłowni? Tam buty mają być wygodne i tyle...
@InsaneMaiden: przecież teraz ciężko kupić koszulkę albo sukienkę, która nie jest zabudowana pod samą szyję:) dla mnie to niekorzystny fason i chodzę w samych bluzkach koszulowych, bo nie mogę znaleźć nic ciekawego z sensownym (niewielkim) dekoltem.