Wpis z mikrobloga

Mam pytanie: czy to jest rumień od ugryzienia kleszcza? Dwa, trzy dni temu miałem taką jakby krostę i próbowałem to wycisnąć na siłę i zrobiło się sine w tym miejscu. Dość mocno cisnąłem, bo byłem znieczulony, więc sinego się spodziewałem :p przesadzam czy mogę to jakoś sprawdzić? #kleszcze #medycyna #pytanie #pomocy
weeden - Mam pytanie: czy to jest rumień od ugryzienia kleszcza? Dwa, trzy dni temu m...

źródło: comment_FKSqdRtT6anXdXSm3t6GvV8OprdudAqq.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@weeden: lekarzem nie jestem, więc nie chce p-------ć głupot, ale ja na twoim miejscu nawet bym się nie zastanawiał i umawiał się jak najszybciej do lekarza. A po za tym po prostu wygoogluj "borelioza"
  • Odpowiedz
@WstretnyOwsik: no naciskałem jak głupi, aż łzy leciały. i siniak jest akurat w miejscu, gdzie naciskałem palcami. Inaczej nie idzie złapać. No i to ciekawe, że rumień jest na około, a tu tylko w miejscu, gdzie naciskałem.
  • Odpowiedz
@weeden: to nie rumień, może lekki krwiak podskórny się od wyciskania zrobił l czy coś. A ludzi, którzy na tę infekcję mówią "bolerioza" to nawet nie słuchaj :D
  • Odpowiedz
@weeden: mialem cos identycznego. Lekarz stwierdzil, zr to nie kleszcz, ale i tak dostalem antybiotyk. Tak na mwrginesie, ta choroba to borelioza, a nue bolerioza. A Ty idz do lekarza. Raczej szybko.
  • Odpowiedz