Wpis z mikrobloga

@skejna:

Użytkownik zbanowany do 07.07.2016
za nieprawidłowe powody zakopów

i nasz ulubieniec wypłakał dla Ciebie bana, cóż moim zdaniem powinieneś tą sprawę skierować do administracji i żądać przeprosin oraz natychmiastowego odblokowania konta, to w końcu jest ta wolność, czy już nawet sobie nie można zakopać czegokolwiek jako spam? wszakże dla jednego x będzie informacją pożądaną, a dla drugiego będzie to spam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 20
@radoslawzal: Witaj,

Przyjrzeliśmy się Twojej sprawie ponownie i zdecydowaliśmy się warunkowo odblokować Twoje konto. Jednak prosimy następnym razem uważniej dobierać przyczyny zakopów. 10 Twoich ostatnich zakopów to były zakopania znalezisk użytkownika @hahacz.

hahacz nie jest w żadnej sposób chroniony przez moderację. Był wielokrotnie przez nas banowany i ostrzegany.

Dziękujemy za wyjaśnienie sprawy.
@radoslawzal: Kwestia czy cos jest spamem czy nie jest obiektywna, a nie subiektywna, jesli cos nie spelnia warunkow bycia spamem to nie jest spamem. Proste? Proste, ale jak widac nie dla wszystkich. Zreszta on o tym wie, postepuje tak zlosliwie. Przyczepil sie do mnie jak rzep do psiego ogona, tylko dlatego, ze kiedys mu zwrocilem na falszywy powod zakopu. Msciwy, a wiec obrzydliwy typ z niego. Zamiast poprawic swoje nieprawidlowe zachowanie
@hahacz: @skejna:

w porządku, od dzisiaj będziemy zakopywać pod znakiem "nie nadaje się" co jest już w pełni subiektywne

PS, dzięki, że wrzuciłeś linka do wikipedi, zatem za wikipedią:

Spam – niechciane lub niepotrzebne wiadomości elektroniczne.


nie ty określasz kryteria tego, co dla mnie bądź dla innych jest informacją niechcianą, spam to nie tylko wiadomości na poczcie elektronicznej, ale także cała masa gówna wylewająca się zewsząd, w tym na wykopie
@radoslawzal: Jesli bedziecie zakopywac zlosliwie to i tak to nie bedzie prawidlowy powod zakopania, bo zakopywac trzeba uczciwie, a nie ze zlosliwosci, aby komus dopiec.

Zadne z moich znalezisk nie spelnia warunkow spamu, wiec nie masz prawa ich zakopywac jako spam.
@radoslawzal: Warunki sa jasno okreslone w 3 punktach. Zadne z moich znalezisk nie jest wg tego spamem, jesli Tobie sie wydaje inaczej to jestes po prostu w bledzie i administracja bedzie musiala Ci to wytlumaczyc, jesli nie wystarczy Ci to co ja pisze.

Co do nie nadaje sie to Ty sam bedziesz wiedzial, ze zakopujesz zlosliwie, a nie dlatego, ze znalezisko naprawde Ci sie nie podoba, wiec nie musze Ci tego
@radoslawzal: Jest okreslone, ze maja byc spelnione wymienione tam 3 punkty, jesli kiedys w przyszlosci sie one zmienia to sie je wowczas zastosuje, ale teraz sa one takie jakie sa i trzeba sie do nich stosowac, jesli ma byc porzadek.
Zadne z moich znalezisk nie jest wg tego spamem, jesli Tobie sie wydaje inaczej to jestes po prostu w bledzie i administracja bedzie musiala Ci to wytlumaczyc

@hahacz: Popłakałeś. pokłamałeś, a 2TO6 to kupił (najlepszy mod). Pogadaliśmy sobie mailowo i wiesz, żeby nie okazało się przypadkiem że to Tobie moderacja coś będzie musiała tłumaczyć bo nie będzie zawsze tak że ten konkretny urobiony moderator będzie zawsze zajmował się twoimi naruszeniami.

@
@skejna: dobre awantury na tych internetach( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hahacz: cóż mój drogi hahaczu, życie nie jest czarno-białe i nie wszystko da się określić poprzez jakieś tam punkty na wikipedi(khe khe), i jeśli będę zakopywał Twoje wykopki, to Ty sam będziesz wiedział, że robię to słusznie, a nie złośliwie, ale mimo to będziesz sobie wmawiał swoją wersję i sam o tym wiesz
także gadaj sobie gadaj,
@radoslawzal: Widze, ze dla skejny wykop is serious bussines. ;) No i teraz jeszcze na priva spiskuje z moderatorami. A tak naprawde to po prostu podly czlowiek jest, bo czlowiek dobry i mily nie przesladowalby innego, tylko dlatego, ze sie mu kiedys slusznie uwage zwrocilo, ze zakopuje pod nieprawdziwym powodem.
Jesli ktos zakopuje zlosliwie tak jak skejna to to widac. Dziwie sie, ze bierzesz sobie za wzor takiego wrednego czlowieka, ktory
@hahacz: tylko ignorujesz je? obiecuję, że to już ostatni raz: otóż wyobraź sobie, że wykop nie polega tylko na wykopywaniu, w tym każdego gówna jakie Ty czy ktoś inny wrzuci, ale także na zakopywaniu, i my tutaj jako jedni z nielicznych od tego jesteśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

także gadaj sobie gadaj, to jest dla mnie jak woda na młyn

eot
@radoslawzal: Czyli rozumiem, ze bedziesz zakopywal zlosliwie, tylko dlatego, ze ja dodalem znalezisko. Czy Ty aby na pewno jestes inna osoba niz skejna, bo zachowujesz sie teraz tak samo niegodziwie jak on.