Wpis z mikrobloga

Los to czasami jednak śmieszek jest.

Miałam problem, żeby dostać tel. jaki wybrałam w korzystnej dla mnie ofercie.

Zapasy się kończą, sklepy nie mają. Mary się nie poddaje.

Gdzieś tam hen hen jednak mają i sprowadzą do pobliskiego sklepu.

Jednakże riposta losu na moje hejtowanie białych telefonów... jest taka, że tylko białe zostały :D

Tyle w temacie - los zadecydował, że mam mieć biały :D

Zastanawiam się czy opłaca się brać przedłużoną gwarancję? Są w niej jakieś haczyki? :P

#kiciochpyta #smartfon #ironialosu #upartamary


@detektor_szczescia @Rubens
  • 20
@marysuistyczna: Biały najładniejszy! Nie będziesz żałować :) Jeśli masz predyspozycje do zalewania telefonów, rzucania nimi, biegania z nimi w ręku jak jeden z mirko, to warto ;) Zawsze to 2-3lata więcej i niby zalane też pod to podchodzą, a nasze serwisy lubią znaleźć ciecz w telefonie ;) Ile tam jest do dołożenia? Sama się czy coś takiego potrzebujesz, bo różnie to bywa z każdym z nas ;)
@anonim1133: a jak faceci mają białe to już w ogóle dla mnie niepojęte :D

Jak widać los mnie i tak wykpił :D

@goromadska: boję się tego, że z moim szczęściem to może mi upaść tel. i nie będzie mnie stać na naprawę.

@Rubens: 300 zł, ale też do rozłożenia w raty. Mam bardzo duże predyspozycje do rzucania nimi i do psucia wszelkiej elekroniki. No, ale jednak 300 zł więcej
@Rubens:

ale naprawa byłaby dużo droższa... a dużo moich znajomych miało pęknięte przez upadek :/

Bardziej się obawiam, że może być jakiś haczyk, że porysuję i mi nie naprawią, bo coś tam :P


ale racja, tel. wydaje się być zacny :P
@marysuistyczna: Tak,jemu policzyli bodajże coś 700zł za wymiane w serwisie. Cenią się dalej :/ Skoro masz gwarancje przedłużoną to nie powinni się do niczego czepiać. Ale myślisz że bedziesz miała ten telefon dłużej niz 2lata? Technika ciągle coraz szybciej idzie do przodu, ludzie telefony co rok zmieniają ;)
@Rubens: "Klient, zgłaszający szkodę, ma obowiązek opisać rodzaj uszkodzeń oraz okoliczności ich powstania. Jeżeli do uszkodzenia sprzętu wskutek zalania kawą doszło w sposób przypadkowy, niezamierzony (na przykład pies potrącił stół, na którym stał laptop i filiżanka kawy), to zachodzi odpowiedzialność Ubezpieczyciela. Zakres ochrony nie obejmuje uszkodzeń estetycznych (wgnieceń, zadrapań), które nie mają wpływu na funkcjonowanie sprzętu."

Czyli jak pęknie mi szybka, ale będzie dalej działał - to nici z gwarancji?