Wpis z mikrobloga

Witam. Chciałbym wyjechać do Wielkiej Brytanii do pracy. Czy jesteście w stanie mi pomóc? Dotarłem tu poprzez Mirko ;) Interesuje mnie wyjazd na początek na okres próbny od 3 do 6 mcy a później z możliwością przedłużenia. Posiadam uprawnienia elektryczne sep do 1 kv. Prawo jazdy kat.B oraz C. Jak również uprawnienia do kierowania pojazdami uprzywilejowanymi. Charakter pracy obojętny tak naprawdę. Jestem osobą sumienna, punktualną oraz zorganizowaną. Pracuję od 5 lat w tej samej firmie 4 lata jako elektryk a od roku czasu jako kierowca ambulansu. Niestety zarobki nie są za wielkie i rozważam wyjazd za granicę. Uzgodnilem z pracodawcą ze otrzymam urlop bezpłatny do 6 m-cy. Jeśli możecie coś zaproponować będę wdzięczny za wszelkie informacje. #emigracja #uk #praca
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@patrol798: To byla rzecz spowodowana czyms innym. Tutaj jest mowa o czyms czego nie ma na te chwile i nawet nie wiadome jest czy bedzie. Dzien w dzien kampania leave dostaje cios w policzek a angole coraz bardziej zaluja swojej decyzji, ba nawet wiekszosc z nich nie ma pojecia co zrobila i wopalaby cofnac to w c--j.
Widac jak na obrazku ze skulili ogon a gdyby teraz wyszli tak nagle
  • Odpowiedz
@b0dzi0: eh....UK nie zmieni zdania, chyba, że zorganizuje kolejne referendum, ale zadając już inne pytanie, a według ekspertów jest to niemożliwe, może spowodować jeszcze większy rozp... chaos w kraju. Przedstawiłem ci fakty, mieszkałem i pracowałem w UK podczas recesji, także nie pisz że prawdopodobnie nawet nie mieszkam w UK bo mało wiesz
  • Odpowiedz
@b0dzi0: nie wygrałoby w Szkocji na 100%, w całej UK na pewno też. Rozmawiam z Anglikami, oni przychodzą do mnie z tym tematem i słyszę różne opinie. Rozumiem, że nie są zadowoleni z tego jak EU obecnie funkcjonuje, i z liczby imigrantów. Mogą się czuć jak w obcym kraju. Ale "odzyskują kontrolę nad UK" podcinając gałąź na której siedzą.
  • Odpowiedz
@b0dzi0: 12 osob zwolniono w piątek, aktualnie firma w kryzysie - kontrahenci z europy zatrzymali zamowienia. Aktualnie na lipiec firma ma zamowienie na 16k funtów normalne zamowienia przed brexit to około 500k f.

  • Odpowiedz
@innv: Ten moment gdy chcesz pokazac swiatu ze jestes zajebisty ale konczy sie tym ze jak zwykle jestes przewartosciowanym zbyt pewnym siebie gownem i tylko sobie szkodzisz swoimi decyzjami.
Zupelnie jak ich reprezentacja.. a tymczasem u nas w gownomagazynie jest wiecej zamowien z poza europy i nie znaczaco mniej z europy.
  • Odpowiedz