Wpis z mikrobloga

Witam. Chciałbym wyjechać do Wielkiej Brytanii do pracy. Czy jesteście w stanie mi pomóc? Dotarłem tu poprzez Mirko ;) Interesuje mnie wyjazd na początek na okres próbny od 3 do 6 mcy a później z możliwością przedłużenia. Posiadam uprawnienia elektryczne sep do 1 kv. Prawo jazdy kat.B oraz C. Jak również uprawnienia do kierowania pojazdami uprzywilejowanymi. Charakter pracy obojętny tak naprawdę. Jestem osobą sumienna, punktualną oraz zorganizowaną. Pracuję od 5 lat w tej samej firmie 4 lata jako elektryk a od roku czasu jako kierowca ambulansu. Niestety zarobki nie są za wielkie i rozważam wyjazd za granicę. Uzgodnilem z pracodawcą ze otrzymam urlop bezpłatny do 6 m-cy. Jeśli możecie coś zaproponować będę wdzięczny za wszelkie informacje. #emigracja #uk #praca
  • 31
@patrol798: Jaki #!$%@? brexit.. ja #!$%@?.

Rozroznij #!$%@? referendum od faktycznego czynu...

Prace znajdziesz wszedzie i bez problemu w ciagu 3 dni w jakiejs gownorobocie czy cos. Ludzie mysla ze tutaj juz kazde domowstwo polskie i rumunskie pod drzwiami ma walizki, zwalniaja wszystkich i nie wpuszczaja nikogo oraz nikogo nie zatrudniaja itd.. a zupelnie jest tak jak bylo i nic sie nie zmienilo
@b0dzi0: po pierwsze nie przeklinaj chamie ze wsi - #!$%@?ć i #!$%@?ć to możesz u siebie w rodzinie a nie dyskutując z drugą osobą której nie znasz. Po drugie sytuacja w UK jest niepewna i ciężko będzie znaleźć pracę jako elektryk za dobre pieniądze. Nic się nie zmieniło? Przesiąkłeś angielską logiką człowieku, sprawdź notowania firm na giełdzie, kursy walut, co się dzieje w brytyjskim rządzie itd. Dyrektorzy większych firm negatywnie wypowiadają
@b0dzi0: @patrol798: Panowie spokojnie, nie kłóćcie się.. Brexit nadale jest możliwy i faktycznie czasy mogą być niepewne, aczkolwiek nie ma co panikować - będziemy panikować jak będą chcieli nas wywalić, póki co się na to nie zapowiada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@patrol798: @sorek:

Bo to jest takie sianie fermentu na sile ze az czlowieka trzepie jak to slyszy. Mam wrazenie ze nawet nie zyjesz w uk tylko obserwujesz z boku nie majac pojecia co sie dzieje a krzyczac dookoła ze Olaboga brexit polacy out jak RZYC.

To, ze w rzadzie i w notowaniach wszystko tak wyglada to widac ale jakos nikt z obywateli na te chwile nie cierpi z tego powodu.
@Krzysiek_Jarzyna_nie_ze_szczecina: ratownictwo to jedynie licencjat teraz, szkoły policealne polikwidowane niestety. Z tego co się orientuje jako ratmed w UK też kokosów nie ma bo 10.5 funta na godzinę rejony Slough i Wexham. W transportach między szpitalnych jeszcze mniej pewnie.
@b0dzi0: człowieku nie będę z tobą dyskutował bo twój poziom dyskusji jest niższy niż 5-latka. Mieszkam w UK, ale to nieważne. W 2008-09 roku była recesja, porównywana do tej obecnej rozpętanej w kilka godzin - i tak, ludzie tracili pracę, zamykali zakłady (przynajmniej w mojej branży, tak więc i w pozostałych branżach pewnie też), podwyżki zostały wstrzymane a przejmowanie domów przez banki nie było rzadkością. Przykładowo pracownicy NHS przez kilka lat