Wpis z mikrobloga

Kultura dyskusji przeciętnego prawicowca, który jak to typowy prawicowiec — racjonalnie, rzeczowo i na chłodno przedstawia swoje racje:

Człowieku, jak nie ogarniasz tematu, to zredukuj temat do mini wyspy.

Na wyspie jest 5 osób, bardzo cięzko im uzbierać odpowiednią ilośc jedzenia. Jak ktoś zachoruje i nie może zbierać (czyli pracować), to od razu panuje głód.

Więc nagle jeden z nich gwałci ciebie, za co spotyka go kara. Zamykacie go w odosobnieniu ..... zakazujecie pracowac, wiec w 4 zbieracie jedzenie i pracujecie za 5.

I ty, mimo że dupa boli cię po gwałcie (zgwałci cię tez w piękną buźkę), musisz pracować na niego .... w imię ideałów. Czyli by uj nie pracował, bo zabierze komuś w was pracę.

później:

idąc twoją logiką, to gdyby nie mogli zarabiać na swoje utrzymanie, to nie opłaca się trzymać nikogo w więzieniach, bo za duże koszty.

Tym samym nabijamy przestępczośc, bo puszczamy zabójców szybiej wolnymi. Ta sama manipulacja pod debili.

bardziej niż później:

Dobra lewaczki, ustalcie wspólne stanowisko, bo #!$%@? brednie, które same się wykluczają.

A całe wasze lewackie #!$%@? sprowadza się do tego, by przestepcy mogli wylegiwac się na pryczach. Jak bardzo trzeba mieć #!$%@? mózg, by dojśc do takich wniosków?

Bez odbioru, żal mi życia, by prostowac każdego debila. Macie prawo do swojego, nawet głupiego zdania. Polecam zaadoptowac ekonomicznie więźnia.

oraz:

Chcesz usługiwac pedofilom czy mordercom, twoja sprawa. Zaadoptuj i łaź do roboty by go utrzymywać, a jemu oddaj pokój swój z TV.

Nie nazywaj swoich wypowiedzi o wartości zerowej od strony logicznej, racjonalną dyskusją.

Od początku #!$%@? głupoty, a abrurd waszych wypowiedzi podkresla to, że lewaczki walczycie o to samo, posługując się "argumentami", które same się wykluczają. Jak każdy rasowy lewak, zbiera argumenty jak mu popadnie i w danej chwili wygodnie.

dalej:

Stwierdziłeś obłudna łajzo. Słowa prowadzą do pewnych konsekwencji logicznych:

" sposobem na ich powrót do społeczeństwa nie są tortury"

Teraz będziesz się wycofywał, że nie to miałeś na mysli?

jeszcze dalej:

Całe twoje #!$%@? jest już na starcie spalone, przez twierdzenie, że ich praca jest darmowa. Reszty nie ma już sensu czytać i analizować.

Źródło powyższych.
Tutaj dodatkowe potwierdzenie moich uwag:

Stwierdzenie faktu kretynie. Wiekszosci w wyborach nie mial nikt. Zwyciestwo nie oznacza zawsze wiekszosci imbecylu.

i kolejne:

38% to nie jest większość tylko najwięcej, coś jeszcze niedorozwoju?

oraz następne:

Nie rozpatrujemy rozmiarów, dalej nie czytam, bo każde zdanie potwierdza, że jesteś debilem funkcjonalnym. Bez odbioru Panie 78 IQ, więcej ci nie daję.

By pokazać ci twój DEBILIZM kretynie, to wg twojej logiki imbecyla, to NAJWYŻSZY CZŁOWIEK ŚWIATA, jest większością ludzi!

Pewnie mógłbym przytoczyć jeszcze wiele przykładów, ale nie w tym rzecz, bo to tylko przyczynek do refleksji natury ogólnej — czy tak nie powinna wyglądać każda dyskusja? Jak można nie lubić prawicowców za ich: pasję, merytoryczne przygotowanie, niestosowanie chwytów erystycznych, ogólny sposób formułowania spostrzeżeń i wiele innych cech, które w swojej sumie świadczą o tym, że to właśnie przeciętny prawicowiec jest człowiekiem, nad którego rozumowaniem warto się pochylić i w ostateczności przyznać mu rację?

#inteligentnekomentarze #lewactwo #prawackalogika #4konserwy #neuropa
  • 7
@nieublagany_ciezar_chwili:
Milo ze mam fan club, jednak musze was zasmucic. Czesciej latki przypina mi sie jako neuropa czy lewak lub zielony, dopiero w drugiej kolejnosci jako prawak czy korwinowiec. A ja po prostu mam swoje zdanie i nie mam wyraznych sympatii politycznych. Najblizej mi do umiarkowanego " liberalnego liberala " (w przeciwienstwie do konserw).