Wpis z mikrobloga

Usuwam tindera. Dajcie plusa jeśli też uważacie, że poznawanie przez Internet jest bez sensu.

Powód. Kobiety szukają facetow co najmiej 8 i 9/10. Mają wygórowane ambicje oraz jest za duża konkurencja. Szkoda czasu. Teraz jest Lato więc można wyjść do parku, sklepu, na ulicę i gdziekolwiek zagadać. Polecam wam. A reszta niech dalej klika serduszka w nadziei.

#oswiadczenie #truestory #tinder #feels
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rozpustnik Trzeba nie być #!$%@?, laska mówi, że jestem przystojny atrakcyjny itp. A po dłuższej rozmowie stwierdziła, że tracę urok przez te gadanie i jestem dziwny, + pytanie czy ty masz rozdwojenie jaźni XD
  • Odpowiedz
@Rozpustnik: Po prostu nie umisz się sprzedać. Myślisz, że ci wszyscy ludzie wyglądają tak samo jak na zdjęciach? Zrób sobie modny fryz, kup porządne ciuchy, zrób dobre zdjęcia i wtedy uderzaj w tinder. Kobiety też są wzrokowcami - wbrew temu co się mówi. Każdy chce kupić "ładne" opakowanie.
  • Odpowiedz
@don_roberto: A na tinderze nie może? Zrobi sobie dobre zdjęcie (niby jakim cudem wieloryby mają czasem powodzenie na różnych portalach? Bo potrafią zrobić takie zdjęcie, że ich brzydota się nie rzuca w oczy) i zagadać w odpowiedni sposób do dziewczyny.
  • Odpowiedz
@Rozpustnik: Bo każda z tych różowych tak robi? Myślisz, że wstawiają byle jakie zdjęcia, bez makijażu, ładnych ciuchów, odpowiedniej perspektywy? One inwestują czas w swój wygląd, więc chcą kogoś kto też to robi, jak tego nie robisz to szukaj jakiegoś brzydkiego różowego, który wie, że nie ma szans u tych 8/10 ;-)
  • Odpowiedz
zagadasz do laski, która używa tindera to jakie będzie miała wymagania?


@RenescoTheJet: Nie wiem czy on na serio z tym zagadywaniem czy tylko powtarza utarte tu slogany ale jest potężna różnica w podejściu do laski w parku a napisaniem jej wiadomości na tinderze. Nasza atrakcyjność to nie tylko wygląd, pamiętajcie o tym mirki.
  • Odpowiedz
@RenescoTheJet: @Warszawianka_01: mylicie się obaj. W tej aplikacji z tego co rozumiem są tylko zdjęcia (?) no i niech będą filmy nawet. W rzeczywistości zupełnie inaczej się odbiera człowieka i można wiele zyskać/stracić w oczach kobiety. Ludzie zdecydowanie bardziej cenią też prawdziwy kontakt, zamiast tego urojonego z komórki.
  • Odpowiedz
@Rozpustnik: A ty może chcesz mi powiedzieć, że lajkujesz dziewczyny 4/10? ;D
Jak dziewczyna sama jest 8-9/10 to nie ma co się dziwić, że wybiera do pary podobnie atrakcyjnych facetów.
  • Odpowiedz
@Rozpustnik: A co to za problem wkleić kilka zdjęć w koszuli, czy coś podobnego i dodać fajny opis?
Ja mam ustawiony prześmiewczy opis na temat seksu i chętnie odpisują. Potem tylko ustrzel sobie fest CV, żeby pokazać, że masz jakieś ciekawe zainteresowania, znajomych itd., poducz się kobiecej psychiki i rwiesz...

A swoją drogą to wie ktoś z was o co chodzi z tymi Kanadyjkami, że one tak chętnie na Polaków
  • Odpowiedz