Wpis z mikrobloga

Przeszedłem #lifeisstrange i jest git, nawet bardzo. Zaczynasz grać i chcesz grać, chcesz iść do przodu i zobaczyć co się stanie. Wybory czasem trudne, czasem niestety bardzo oczywiste, czasem można źle wybrać, gra nie przechodzi się sama.
Oceniam grę 9/10 ze względu na liczne zaskoczenia w wątku, ale nie daje 10/10 ze względu na możliwość złych wyborów i nakreślanie niektórych ścieżek wyboru.
Miałem przyjemność już po raz trzeci zagrać w grę typu film z wyborem ścieżek, najpierw #heavyrain potem #beyondtwosouls i Life is Strange bez żadnych skrupułów może z nimi konkurować, ba nawet dla niektórych może być najlepsza. Dla mnie:
1. Heavy Rain
2. Life is Strange
3. Beyond: Two Souls
#gry #steamsummersale bo jest promocja
  • 8
  • Odpowiedz
@Haraj: Złego w sensie, że muszę cofnąć czas i wybrać coś innego. W HR nie ważne co zrobisz, nawet możesz nic nie robić a i tak gra idzie do przodu i wszystko ma wpływ na zakończenie.
  • Odpowiedz
@ThrashMetal: a to było faktcznie wkurzające, zwłaszcza że ta rozmowa była długa i trzeba było dużo przewijać -_- Albo to strzelanie do butelek na wysypisku, na co to komu.
Kurcze chciałbym zagrać w Heavy Rain, bo dużo dobrego słyszałem, ale nie mam pleja :/
  • Odpowiedz