Wpis z mikrobloga

Jeszcze tylko praca magisterska do skończenia i jestem już po studiach...
Ostatnio przestało działać mi pobieranie poczty studenckiej przez gmaila, ale wklepałem od nowa dane dostępowe i maile zaczęły się pobierać ponownie.

No i teraz wyskakują mi, jako nieprzeczytane, maile sprzed roku, dwóch, czterech...
Nostalgłem - zgłoszenia do jakichś warsztatów, pierwsze wakacyjne prace niebędące robaczeniem przy truskawkach, praktyki przed inżynierką... zeszłoroczny wakacyjny staż w firmie, w której później pracowałem na zlecenie mając dość luźny plan zajęć, a teraz pracuję na etat na świetnym stanowisku, gdzie robię co lubię i to z fajnymi ludźmi!

Studia w Polsce to wcale nie takie gówno, najwyżej niektórzy studenci mają gówniane podejście. Rozsądnemu człowiekowi dają warunki, jakich nie znajdzie nigdzie indziej. Gdybym we własnym zakresie miał poszerzać wiedzę i umiejętności w dziedzinach, jakie poznawałem na studiach, to potrzebowałbym nie lada znajomości i potwornie grubego portfela.

Zajebista sprawa. Wystarczy wiedzieć jak z niej skorzystać!

#studia #studbaza #matura #licbaza #protip #przemysleniazdupy
  • 9
  • Odpowiedz
@Xaarkes2: Mechanika i Budowa Maszyn
Może dość specyficzny przykład, bo to kierunek techniczny a do tego wymagający dostępu do nowej technologii, więc nie są to studia typu zgłębianie tajemnej wiedzy i poszerzanie horyzontów dla samego faktu, a typowo ukierunkowane na rozwój zawodowy.
Ogólnie polecam xD
  • Odpowiedz