Wpis z mikrobloga

@Sergeant_Matt_Baker: Miał teorię i "dowody", że jedna z lets playerek przespała się z innym żeby ten polecił ją w filmiku o Minecrafcie. Wszyscy mieli z niego bekę więc opracował on teorię o "Mafii Youtubowej" która kontroluje kto i kiedy może wrzucać filmiki z określonych gier i zbierać za to pieniądze z reklam. Było też coś ze spotkaniami na minecraftowych serwerach i dzwonienie do ludzi do pracy żeby im grozić policją xD
@Sergeant_Matt_Baker: Dude, raz poszedłem do sklepu w mojej bardzonieazjatyckiej dzielnicy i zobaczyłem jakąś dziewczynę w obcisłych spodniach i luźnej bluzce dla gimbusek. Obstawiałem 17 lat seksowną azjatkę i już się uścmiechnąłem. Odwraca się a tu pomarszczona babcia 60 lat (chyba Japonka, nie byłem pewien.) _|

Ale z ciała bym nigdy nie pomyślał.
@geomag42: haha : D Pamiętasz co Ci pisałem o tej fajnej Chince ze sklepu do którego chodzę co wyglądała na 20 a się okazało że ma 32lata? Rozmawiałem z nią w sobotę i dowiedziałem się że ma syna.


Albo źle zrozumiałem ją gdy mi mówiła ile ma lat i ma już 40 albo wcześnie się jej dziecko trafiło xD

@geomag42: Wiesz co, w wielu Azjatyckich krajach na pewno tak, ale akurat w Korei może być problem... Oni są strasznymi tradycjonalistami i chyba tylko w krajach muslimskich związek z kimś innej rasy jest gorzej postrzegany. Prędzej zwiążesz się z Koreanką w Polsce(która już ma inne podejście po np kilku latach mieszkania tu) niż tam...