Wpis z mikrobloga

ARKADIUSZ #!$%@? MILIK

Ma 22 lata i 4 miesiące, w tym wieku Lewandowski dopiero przeszedł do BVB i szybko okazał się tam idealnym obiektem żartów, bo nic mu nie wychodziło, w tym wieku Żurawski miał kilka bramek w Ekstraklasie, a Frankowski 4 we wszystkich rozgrywkach, natomiast Milik:


Na obecnych mistrzostwach:

Gol, asysta, praktycznie bezpośredni udział we wszystkich 3 bramkach drużyny narodowej i strzelenie karnego, pomimo świadomości jak zjedzony zostanie, jeśli tego nie zrobi.

Arek Milik, dla Ciebie ślepy drewniak, który powinien przestać grać w piłkę


#mecz #euro2016 #pilkanozna
Pobierz
źródło: comment_jIHWYz0maJrQVXEZollJZzkg1ZVfdY8e.jpg
  • 62
@oriebirII: A bo tutaj często wypowiadają się ludzie co się figę znają. "O laboga, Lewy nic nie pokazuje"... no, przeciwnicy też zdają sobie sprawę że Lewandowski to nie popierdółka i też raczej rzucają na niego większe siły.
@oriebirII: Ja nie mam do niego pretensji o to jak strzela, podaje czy drybluje ale ku#wa jak się poruszać po boisku bez piłki to czas najwyższy się nauczyć. Większość meczu piłki nie ma przy nodze a w tym elemencie jest mega słaby. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@oriebirII: nie kumam nagonki na niego. Dobrze gra. Nawet świetną asystę miał i podał do Lewego, a Lewy nie wykorzystał. To jest futbol. Nawet Messi i Ronaldo nie trafia z kilku metrów do bramki.
@oriebirII: aż odzyskałem hasło i się zalogowałem żeby dać plusa :) dla mnie ta reprezentacja w tych mistrzostwach jest wyjątkowa. Każdy piłkarz to oddzielna historia, Błaszczykowski, Pazdan.... Milik który daje drużynie bardzo wiele, pomimo presji która na nim ciąży, mam nadzieję że jeszcze nie raz pokaże na tych mistrzostwach na co go stać i zamknie usta co po niektórym :)