Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czasami jak czytam na mirko wyznania różowych pasków o tym że żyją ze swoimi partnerami którzy są obojętni wobec nich albo że ich związek jest toksyczny to robi mi się mega smutno. Czuję że jakbym miał swoją drugą połówkę to bym naprawdę się starał by nam razem było dobrze, dużo dla tego bym mógł poświęcić. A tu czytam czasami takie wpisy jak np. "codziennie budzę się obok osoby dla której mogłabym nie istnieć", no k---a... mieć dziewczynę i nie doceniać tego to dla mnie życiowej s---------y i 23 letniego prawiczka rzecz nie do pomyślenia. A z drugiej strony różowe paski mimo tego często trwają w czymś takim... Dajcie może czasami szansę tym mniej pozornym, bo wydaję mi się że wielu z nich byłoby naprawdę wiernych, czułych i wdzięcznych za to że z nimi byście były. Ja już nic nie rozumiem... chciałbym się po prostu do kogoś mocno przytulić, oprócz odrobiny czułości niczego więcej od dziewczyny bym nie chciał.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: dlatego nie masz dziewczyny ;p i nie, nie wiesz jaki będziesz, skąd możesz wiedzieć czy bedziesz sie staral i poświęcał... mowisz tak bo jesteś na głodzie. to czy sie starasz to zalezy tylko od tego czy jestes z odpowiednia osoba, no i wystarczy nie być chujem
  • Odpowiedz
Zależy ile czasu chcesz pożyć

jeszcze parę lat chociaż ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Związek nie opiera się przecież tylko na dobrych chęciach.


@Nerlo: cóż, z pewnością są one bardzo ważne :-) jak się mówi "dla chcącego nic trudnego" :-)
  • Odpowiedz
Anon: Czy wiesz, dlaczego nie wszyscy są inżynierami, lekarzami i prawnikami? Pomińmy kwestie finansowe, dlaczego nie wszystkie dzieci osób zamożnych nie osiągają sukcesów zawodowych?

Bo do tego potrzebny jest ogromny wysiłek. I w niektórych związkach również jest on potrzebny. A człowiek nie zawsze ma siły. Jak Cię coś w drugiej osobie wkurza, to nie przestanie wkurzać, gdy ona nie przestanie tego robić. Przypadki odkochania się też się zdarzają. Tęsknisz, bo natura
  • Odpowiedz