Wpis z mikrobloga

@69_69: takie drobne zmiany nie są dobrym wyznacznikiem bo sytuacja może się zmienić w sekundę, najbliższe dwie godziny powiedzą czy idziemy do góry ale sądzę że spadniemy do 600-590$

a jak noże będą ostre to może nawet 490 :)
@Pan_wskazowka: szczerze ? wykresy w przypadku btc sprawdzają się w ułamku procenta. Jak już to bardzo krótko terminowo, nie można być nawet w małym procenciku pewnym, że wskażą to co będzie. Więc oduczyłem się na nie patrzeć, bo szkoda na to czasu. A po drugie nie gram btc na giełdzie, tylko zarabiam w inny sposób i nie muszę mieć zysku dziś, jutro, ani za miesiąc. A wiem jedno: btc to dobra
@69_69: w jaki sposób zarabiasz?
co do wykresów - u mnie się sprawdzają w 80%, tylko trzeba często aktualizować i nauczyć się na nie patrzeć.

Ale skoro twierdzisz, że nie da się przewidzieć to zupełnie nie rozumiem dlaczego wpakowałeś jakąkolwiek kasę w btc, przecież za chwilę może być po 100$, nieprawdaż?
@Pan_wskazowka: bo nie zainwestowałem bezpośrednio w BTC - to jest tylko dla mnie narzędzie do zarobku i tak naprawdę może w ciągu roku łapać bańki jak chce: dostosuje się do sprzedaży w momencie, kiedy wartośc w usd będzie dla mnie wystarczająca. Jeżeli nie będzie wystarczająca cena, mogę czekać - nie utopiłem rodzinnego majątku w niego, jak większość z was.
@69_69: zupełnie nie rozumiem Twojej logiki - jeżeli kupiłeś inne aktywo za BTC, czyli pewnie altcoina jakiegoś to cena btc ma wpływ na kurs Twojej inwestycji.

Może się podzielisz tą informacją w co dokładnie zainwestowałeś i dlaczego uważasz to za dobry pomysł?

Popieram twój brak nadmiernego stosunku emocjonalnego do inwestycji w BTC, ale odnoszę wrażenie że masz totalnie gdzieś czy twoja inwestycja jest trafiona czy nie ;)
Zainwestowałem w BITMAINy S9


@69_69: a nie zastanawiało Cię dlaczego bitmain sprzedaje te koparki zamiast samemu kopać ? Tak samo zaczynałem i już 2 lata temu to był błąd a teraz to pewna porażka przy tej trudności a do tego halving.
@pawlo74: Nie dyskutuje z teoretykiem i spiskowcem, który w sprzedaży koparek widzi problem. jestem w tym od początku serii S5 i nawet jak się posra to to co zarobiłem jest na naście lat życia, a to co mam w sprzęcie jest warte sporo i zawsze to sprzedam. Więc wybacz: teorie takie jak Twoje pytanie świadczą o tym, jakie masz pojęcie o kopalniach ogólnie ( czyli zerowe ). S7 po halvingu będzie
@ch00dybcn: Do Ciebie, bo odpisujesz na temat "jebnięcia". Czy ktoś powiedział, że koparka ma stać u mnie ? Nie musi być u mnie. Kolejna osoba, które o kopaniu ma pojęcia tyle, co wyczyta z forum... Koparek, które mam/miałem nawet na oczy nie widziałem, bo takiej potrzeby nie ma i nie było.
Nie dyskutuje z teoretykiem


@69_69: teraz tak ale dwa lata temu nim nie byłem. Zadałem Ci pytanie. Bitmain #!$%@?ł nas kiedyś, nie pamiętam dokładnie jaki to był model (S2?) ale obiecał, że będzie upgrade i wszyscy dostaliśmy kora. Nie będę się spierał teraz ale mam wrażenie, że przemawia przez Ciebie instynkt inwestora. Sprzęt to niedługo tylko wartość najwyżej muzealną. Tak było w moim wypadku. Zadaj pytanie o opłacalność kopania komukolwiek a