Wpis z mikrobloga

@pawlo74: Było. W tym momencie jest zwrot po cenie gwarantowanej koparki lub cena promocyjna na nową generację i odkup poprzedniej. Tak było z przejściem na 5, z 5>7 teraz gdy na 5 kopanie jest nieopłacalne. Nie wiem co Ci zrobił Bitmain, ale nadal uważam, że jesteś teoretykiem. O zarobkach nie będę rozmawiał, bo ja Cie nie pytam ile Ty wyciągasz z jebnięć kilkuprocentowych. Chcesz się przekonać, zakup GHS na Hashnest, po
@pawlo74: szczerze? Wali mnie to ile będą kosztowały za 1,5-2 lata. Swoje zrobiły. A sens kopania i jego opłacalność była i będzie tak długo jak jest btc na świecie.

Tu masz info z kopania po ok. 3 tyg. w kwocie włożonej ok. 320 zł:
Payout Total(BTC)

0.06900370
Maintenance(BTC)

0.02718807

jak widać zysk to 0,042 za 21 dni. Czyli po 3 tyg. masz zwrot prawie 30%
@69_69: dobra kończę tą głupią gadkę bo nie ma sensu. Nie ma ani jednej osoby na tym tagu, która nie wiedziałaby, że kopanie w chmurce to scam. Przerabiałem to też jak Ty pewnie jeszcze nie słyszałeś o BTC.
@pawlo74: ale czy ja Cię chce przekonać ? To Ty mnie chcesz przekonać, że nie warto, gdzie jestem w tym od lutego 2015 roku na poważnie. Napisałem Ci, jak zainwestujesz 0,07 i nie bedziesz miał 0,09 po miesiacu to Ci przeleję tą ogromną kwotę. Póki co negujesz coś, z czym nie masz aktualnie do czynienia. Po co to robisz ? Ja się konkurencji nie boję, bo im więcej kopaczy, tym wydajniejsza
@pawlo74: I po uj ten cytat ? Negujesz, gdy wkleiłem Ci zysk/koszty przy kwocie 320 zł. Zaproponowałem zwrot,jak nie bedziesz miał tego zysku, co ja średnio i to z kwoty śmiesznej 0,07 btc. A Ty nadal pierdzisz w stołek przed monitorem jak debil. Żegnam, jak widzę trafiłem na kolejnego pajaca w necie. Konkretów zero, tylko suchy tekst przeczytany gdzieś a napisany przez następnego idiotę na forum. Miej jaja i chociaż nie
@69_69: to do kolekcji dziecinnych dodam jeszcze jeden z pytaniem czy to nie ty używałeś niedawno nicka 8cośtam8? Brzmisz podobnie, bardzo podobnie. Życzę miliardów krezusie. Szczerze i bez podtekstów. NRX.
@pawlo74: nadal idioto negujesz 2 największe kopalnie na świecie jakie podałem: F2pool i Antpool ? Lekarza znajdź ... Gdyby nie one to mógłbyś swoje mBTC zescreenować i w ramki oprawić.
@pawlo74: A Ty synku jaj. Napisałem Ci: zrób próbę, nie będzie zwrotu - oddaje kasę. Jednak nie, nadal pierdzisz w to krzesełko i udajesz bosa od miningu. Taki fun na zakończenie weekendu. Jak widać wszędzie są ludzie i ludzie.