Wpis z mikrobloga

@69_69: tylko na tyle cie stać? Słabiutko wierzę, że możesz lepiej. Powiem ci jeszcze że na tym tagu nie ważne ile nowych kont założysz i tak cię rozpoznam. To tak jak z pepciem. Nick można zmienić a głowy nie :)
  • Odpowiedz
@pawlo74: naprawdę do tej pory sądziłem, że ludzie, którzy mają jakikolwiek stabilny dochód z btc są w miarę poukładani. Niestety znowu internet ze mnie zakpił.
  • Odpowiedz
Co do kursu, sprawa nadal nie roztrzygnięta, może wyjśc górą, jak tak to poleci spokojnie do 660$

Jeżeli nie spadnie w nocy a jednak pójdzie górą to będiemy mieli hossę - wszyscy którzy w piątek po brexicie zdecydowali się zainwestować otrzymają swoje środki na giełdę właśnie jutro. Oby spadło bo chcę kupić taniej ;P

@69_69:
Stary - ośmieszasz się, naprawdę. Swoją prawdę
  • Odpowiedz
@Pan_wskazowka:

1.W połowie czerwca pierwsza edycja S9 poszła do klientów. Moja jest zainstalowana w Antpoolu.
2. Nie komuś, tylko producentowi, firmie Bitmain
3. To realne cyferki, przelane już na konta
4. Kwota inwestycji dawno
  • Odpowiedz
@69_69: pisałeś że zainwestowałeś 0.07btc. Jeżeli obracasz większymi środkami i to działa no to ciekawie, zainteresuję się.
Dzięki za linki, jutro zobaczę, chociaż nadal nie jestem przekonany że da się wyciągnąć na tym 30% w miesiąc bo jak liczyłem sobie sam opłacalność to wychodziła ujemna - oczywiście przy niewielu koparkach.

rozumiem że środki wypłacasz na bieżąco i zostawiasz tam tylko zyski w postaci ghz generujące dalszy zysk?
spieniężałeś już swoje ghz?
minimalna inwestycja to jedna koparka czy
  • Odpowiedz
@69_69: Nie odbieraj tego jako atak, ale jako dobra rada od starszego stażem kolegi i uciekaj ze środkami z tej strony. Sam na początku swojej przygody interesowałem się podobnymi serwisami do kopania w chmurze. Również oferowały zwroty rzędu 10-30%. Wszystko wyglądało pięknie i profesjonalnie, profesjonalne filmiki jak to nie wygląda ich serwerownia i firma, zdjęcia, piękny interfejs gdzie nabija pięknie kolejne BTC co sekundę, bezproblemowe wypłaty środków, ale niestety każdy
adrix - @6969: Nie odbieraj tego jako atak, ale jako dobra rada od starszego stażem k...
  • Odpowiedz
@adrix: Mówisz o czymś w czym jestem od lutego 2015 roku ( a co istnieje na rynku od 2014 roku ), co się zwróciło z nawiązką i nadal doskonale prosperuje. O czymś co jest reprezentowane przez drugą na świecie kopalnię pod względem wydobycia Antpool i producenta koparek Bitmain ? Chłopie, szacun. Naprawdę, ale nie musisz mnie ostrzegać, bo nie ma przed czym.
  • Odpowiedz
@69_69: Spoko, w takim razie życzę powodzenia. Cryptory działało z 2 lata jak dobrze pamiętam, była masa entuzjastów jak Ty i wszędzie same pozytywne opinie, do czasu jak jak pewnego dnia strona przestała odpowiadać. Po drodze widziałem jeszcze kilka innych serwisów, które mnożyły również ten schemat. Zawsze okazywało się że to ponzi, a te serwery na filmikach to wyreżyserowana bajka :). Jeżeli uważasz że 20-30% miesięcznie zarobku to nie ponzi
  • Odpowiedz
@adrix: Masz swoją teorię, powtarzam teorię - ja jestem już po bólu dupy, bo środki mam wypłacone dawno te co włożyłem ( w maju minął rok, odkąd wkład jest wycofany ), a to co jest przynosi dochód. Nie rozumiem dlaczego usilnie ktoś chce przekonać mnie, osobę, która ma z tego zyski regularne od lutego 2014, że to nie przynosi dochodu ? No nie wiem jak to wytłumaczyć, ale to jest
  • Odpowiedz
@69_69: Pokaż mi że w ten cloud jest zaangażowany antpool, jakąkolwiek deklaracje na ich stronie lub wzmiankę na blogu. Wydaje mi się że zobaczyłeś logo antpool na filmiku i BITMAIN w stopce i uważasz że te firmy stoją za tym czymś. Jakbyś mógł to prosiłbym żebyś pokazał mi jakiekolwiek wiarygodne stanowisko tych firm odnośnie ich udziału w tym miningu. Nie wierzę żebyś coś takiego znalazł, prócz logotypów i tekstów marketingowych
  • Odpowiedz
@69_69: Rzeczywiście jest ich logo, sam nie wiem w takim razie co o tym myśleć. Nie trzyma się to dla mnie kupy, bo niemożliwe jest na dłuższą metę utrzymanie takiego ROI. Przecież jakby to była pewna inwestycja to mieliby przy takim ROI nieograniczony strumień gotówki, bo po co niby np. inwestować w developerke żeby mieć ~30% rocznie, jak można wrzucić kilka milionów na cloudmining z ROI ponad 300% rocznie. Dla
  • Odpowiedz
@adrix: Nie Bitmain ich promuje, tylko jest ich właścicielem. To logo nie jest tam w celach promocyjnych: Bitmain, Antpool i Hashnest to jeden właściciel. Ale ok, naprawdę koniec dyskusji, bo mija się ona z celem - Ty, mnie, który rok temu wyszedł już na swoje próbujesz przekonać, że na tym się nie da zarobić. Nie ma to sensu naprawdę. Pzdr. i END tematu, bo to jak wmawianie ślepemu, że widzi.
  • Odpowiedz