Wpis z mikrobloga

Mirasy kupuję RTSa, tylko nie mogę się zdecydować jakiego. Na steamie są teraz w promocji najlepsze strategie wydane przez MS:
Rise of Nations: Extended Edition
Age of Mythology: Extended Edition
Age of Empires® III: Complete Collection jako jedyna nie wspiera warsztatu steam.
Age of Empires II: HD Edition ma największą społeczność graczy.
Którą mi polecacie i dlaczego?
#strategie #steam #gry #aoe2 #rts

Którą wybrać?

  • Rise of Nations: Extended Edition 10.0% (10)
  • Age of Mythology: Extended Edition 3.0% (3)
  • Age of Empires® III: Complete Collection 12.0% (12)
  • Age of Empires II: HD Edition 51.0% (51)
  • sprawdzam 24.0% (24)

Oddanych głosów: 100

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@4554: @Perlo: ja chciałem kupić AoE II HD. Jak myślicie, jest sens kupować z dodatkami czy podstawka wystarczy? Chciałem pograć z ludźmi bo zawsze tylko z komputerem (na starej niby się da przez Hamachi, ale trudno kogoś znaleźć do gry). Tu rozumiem, że Steam załatwia problem znajdowania graczy do gry?
Bo stara wersja to np. bez dodatku nie dało się ustawiać wojska (brak przycisków grupowania) i innych takich
  • Odpowiedz
@mk321: Steam DB mówi, że w tym momencie w AoE2 jest prawie 13tys. graczy, niestety bez rozróżnienia na dodatki, ale myślę, że nawet bez nich nie będzie problemu ze znalezieniem gry. Podstawka w HD zawiera w sobie dodatek wydany do "zwykłego" AoE2.

Na starej możesz szukać graczy przez GameRanger albo Vooble, powinno być łatwiej.
  • Odpowiedz
@mk321: bierz z dodatkami, bo prawie wszystkie gry na multi wymagają dodatku, mało kto robi lobby na samą podstawkę, 7ojro to nie dużo a mnóstwo zabawy jest
  • Odpowiedz
@ryzu: aha, czyli naprawdę warto?
A jak kupię z dodatkami, to będę mógł odpalić też wersję bez dodatków (żeby grać multi z tymi co nie mają dodatków)?
  • Odpowiedz
A jak kupię z dodatkami, to będę mógł odpalić też wersję bez dodatków (żeby grać multi z tymi co nie mają dodatków)?


@mk321: tak
  • Odpowiedz
Steam DB mówi, że w tym momencie w AoE2 jest prawie 13tys. graczy


@4554: i kilka-kilkanaście razy więcej w zwykła aoe2 nie-hd, z odpowiedni patchem na wersje hd mozna grać na vobbly gdzie bez przerwy jest prawie 2-3 tys ludzi online :)
  • Odpowiedz