Wpis z mikrobloga

Co to jest za debil XDD


@CrtZ: ten na dole? Szkocja glosowala jako czesc UK i UK zdecydowalo wiekszoscia. Jak chcesz wchodzic w drobnice, to moze akurat na tym jardzie kwadratowym glosowali za leave?
  • Odpowiedz
@MaIutkiCzlowiek: Ale nie porównuj kraju z własnym parlamentem, językiem, będącego niezależnym królestwem kiedyś z różnicami regionalnymi w jednym kraju. Nie ma porównania. Napisał tak dlatego, że jest po prostu ignorantem, tak samo jak uważał, że Belgia to miasto.
  • Odpowiedz
@CrtZ: Ja to zrozumiałem inaczej, Szkocja jako efekt wyjścia Wielkiej Brytanii chce być niepodległa i chce wyjść z jednej unii żeby potem suwerennie dołączyć do innej. Nic co napisał nie jest nieprawdą.
  • Odpowiedz
@j3sion: wczesniej sie nad tym zastanawiali, ale podczas referendum zdecydowali sie zostac w UK, bo to oznaczaloby miedzy innymi wyjscie z uni. Teraz juz w uni nie sa i wcale sie z tego powodu nie ciesza, wiec pewnie bedzie nastepne referendum i Szkocja opusci UK. Juz jedno referendum na temat pozostania w UK mieli.
  • Odpowiedz
@bambonierka: No nie do końca, UK nadal jest w UE, teraz musza wszcząć procedure wyjścia. Jak dla mnie to rządzący po czwartkowym wyniku referendum sa tak obsrani ze strachu, ze raczej wątpię, żeby to sie wydarzyło w ciągu 2 lat jeśli w ogole.
  • Odpowiedz