Wpis z mikrobloga

Obejrzałem pierwszy raz i jestem pełen podziwu. Disney jest po prostu mistrzem animacji. Wszystkie te ruchy, mimika twarzy, wszystko to bardzo dobrze wpływa na emocje. Oprócz tego charakterystyczne postacie. Coś wspaniałego. Nie pamiętam kiedy ostatnio oglądałem równie dobrą animacje.


#disney #zootopia
V.....n - Obejrzałem pierwszy raz i jestem pełen podziwu. Disney jest po prostu mistr...

źródło: comment_aMAM55VrOd7552ACNSeaBsFLG3xrz7TR.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Veezen: A ja obejrzałem i twierdzę, że była taka sobie. Dość naiwna. Inside out było o kilka rzędów wielkości lepsza, być może dlatego, że to Pixar zrobił, a nie Disney. Właściciel wspólny, ale inni ludzie i technologia.
  • Odpowiedz
@hipotrofia: Z polskim dubingiem i powiem szczerze że wyszedł całkiem fajnie, serio. Wersje angielską też sobie obejrze ;)

btw. Ta załączona scena to pieprzony majstersztyk czy to pod względem emocjonalnym czy pod względem ruchów i animacji. Ukłony dla aktorów podkładających głos i dla Disney'a za to co odwalili.

@Crusier: No i to są te detale, które mega pozytywnie na mnie działają, szczególnie że interesują się tym działem (grafik 3d here). Sporo osób pewnie na to nawet nie zwróciła uwagi. Ale tego
V.....n - @hipotrofia: Z polskim dubingiem i powiem szczerze że wyszedł całkiem fajni...
  • Odpowiedz
@Veezen: Mnie cholernie przeszkadzało, że w bajce występowały tylko i wyłącznie ssaki. Ja chciałem pooglądać jakieś inne zwierzątka też, a tu nic. Mogliby sporo zyskać umieszczając tam ptaki, ryby i jakieś fajne gady i płazy.
  • Odpowiedz
@Veezen: Trochę im zajęło zanim inne studia The Walt Disney Company czegoś się nauczyły od Pixar'a... Bo jak do tej pory to najlepiej im wychodziły bajki w starym stylu niż komputerowe filmy animowane. Technicznie może i były lepsze (grafik 3d here), ale na poziomie fabuły i treści to leżały i kwiczały bo opierały się na formacie wstawmy parę zwierzątek, gagów i jakąś płytką historyjkę. (przymykam oko na Auta i Samoloty
  • Odpowiedz