Wpis z mikrobloga

@Veezen: A ja obejrzałem i twierdzę, że była taka sobie. Dość naiwna. Inside out było o kilka rzędów wielkości lepsza, być może dlatego, że to Pixar zrobił, a nie Disney. Właściciel wspólny, ale inni ludzie i technologia.
  • Odpowiedz
@hipotrofia: Z polskim dubingiem i powiem szczerze że wyszedł całkiem fajnie, serio. Wersje angielską też sobie obejrze ;)

btw. Ta załączona scena to pieprzony majstersztyk czy to pod względem emocjonalnym czy pod względem ruchów i animacji. Ukłony dla aktorów podkładających głos i dla Disney'a za to co odwalili.

@Crusier: No i to są te detale, które mega pozytywnie na mnie działają, szczególnie że interesują się tym działem (grafik 3d here).
V.....n - @hipotrofia: Z polskim dubingiem i powiem szczerze że wyszedł całkiem fajni...
  • Odpowiedz
@Veezen: Mnie cholernie przeszkadzało, że w bajce występowały tylko i wyłącznie ssaki. Ja chciałem pooglądać jakieś inne zwierzątka też, a tu nic. Mogliby sporo zyskać umieszczając tam ptaki, ryby i jakieś fajne gady i płazy.
  • Odpowiedz
@Veezen: Trochę im zajęło zanim inne studia The Walt Disney Company czegoś się nauczyły od Pixar'a... Bo jak do tej pory to najlepiej im wychodziły bajki w starym stylu niż komputerowe filmy animowane. Technicznie może i były lepsze (grafik 3d here), ale na poziomie fabuły i treści to leżały i kwiczały bo opierały się na formacie wstawmy parę zwierzątek, gagów i jakąś płytką historyjkę. (przymykam oko na Auta i Samoloty bo
  • Odpowiedz