Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jestem #!$%@?.

Moja dziewczyna pojechala właśnie na wyprawę rowerową. Dwa tygodnie jazdy, spanie w namiotach w polu lub stodołach jeśli ktoś ich ugości.
Początkowo ustalenia były takie, że jedzie jej koleżanka z chłopakiem i znajomi z grupy rowerowej na Facebooku. Skład mieszany, mniej więcej po połowie kobiet i męzczyzn.

Dziś podwoziłem ją na miejsce wyjazdu. W drodze dowiedziałem się, że skład się wykruszył i koleżanka nie jedzie. Reszta uczestników też nie jest z grupy z FB, tylko to jej kolega z pracy i jego znajomi (trzech kolegów, jeden z nich z dziewczyną). Czyli sześć osób (2K + 4M). Jadą na trzy namioty, jeden dla dziewczyn, dwa dla facetów.
Zapytałem, co jeśli para będzie chciała spać razem: "Najwyżej chłopaki będą spać we trzech, a ja sama."
#!$%@?łem się już na miejscu, bo ponoć skład wyprawy znany był od kilku tygodni, ona po prostu zapomniała mi powiedzieć.

No i pojechali. Wróciłem do domu i napisałem do koleżanki co nie pojechała, że szkoda że nie mogła pojechać bo czułbym się pewniej gdyby ktoś mi znajomy mógłby czuwać nad jej bezpieczeństwem. No i mam problem, bo odpisała mi:
"Ale ja nic nie wiem. A gdzie pojechali? Gdybym wiedziała to z chęcią bym pojechała, zresztą jakiś czas temu wspominałam jej że fajnie byłoby coś razem zorganizować."

Jestem #!$%@?. Czy mam się bać?


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 228
@AnonimoweMirkoWyznania: Naprawdę nie rozumiem ludzi, którzy się boją o takie sytuacje. Jeśli Cię zdradzi, to bądz wdzięczny, że zrobiła to teraz i nie zmarnowała Ci reszty życia.

Jak ma Cie zdradzić to Cie zdradzi nawet jakby jechała ze swoim namiotem i pasem cnoty, a jeśli nie będzie chciała Cię zdradzić to nawet spanie w 1 namiocie z 10 chłopakami nic nie zmieni.
SMYKU, kobitka O-K-Ł-A-M-U-J-E ciebie w żywe oczy a ty się kurrwa zastanawiasz. Skończ ten związek bo i tak długo nie potrwa, sprawdzone & potwierdzone.


@pierre-van-hooijdonk: dla mnie kłamstwo jest gorsze od bolca na boku. raz okłamie, nie wyda się, to zrobi tak drugi raz, trzeci itd. Ja po pierwszym kłamstwie dziękowałem za związek. Oczywiście jeśli kłamstwo dotyczy jakiegoś kwasu jak u OPa a nie pierdoły ;)
@AnonimoweMirkoWyznania: stary jedyne co możesz zrobić to "be cool".
Nie wiem czemu z nią nie pojechałeś ale lepiej zacznij robić coś fajnego i to w trybie natychmiastowym. Jeśli chcesz swoją pannę do siebie przyciągać musisz robić coś co będzie cię czynić dla niej atrakcyjnym. Na razie się wycofaj, wymieniaj max 3 sms dziennie ew jeden krótki telefon. Po chwili rozmowy mów jej, że cieszysz się, że ją słyszysz, chętnie byś pogadał
@Bierna: no tak, bo jak facet cię wykorzystuje, pierze, albo zdradza, a wszyscy mówią, żebyś go rzuciła, to nie powinnaś ich słuchać, bo co oni wiedzą, przecież on mówi, że on jest dla mnie dobry! Nie będę mieć żadnego gimbozwiązku i słuchać ludzi z zewnątrz, którzy być może są w stanie lepiej ocenić sytuację z dystansu bo to byłby gimbozwiązek! xD